Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1132 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 шілдедегі N 1025 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1005 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1132 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 43, 540-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1132
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2009 года № 1025. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1005
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1132 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 43, ст. 540) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов