Н.Т.Раев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 шілдедегі N 1044 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Нұрбек Тұрарбекұлы Раев Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О Раеве Н.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2009 года № 1044
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Раева Нурбека Турарбековича вице-министром индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов