Е.С. Есқалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 шілдедегі N 1045 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Ерхат Серікұлы Есқалиев Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

Об Искалиеве Е.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2009 года № 1045
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Искалиева Ерхата Сериковича вице-министром индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов