Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 шілдедегі N 1074 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 12-1-тармақта:
бірінші абзацтағы "111 997 795" деген сандар "116 984 717" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "35 926 100" деген сандар "36 897 836" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "19 410 300" деген сандар "20 382 036" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "31 075 626" деген сандар "32 813 603" деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "40 622 369" деген сандар "42 899 578" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
12 "Көлік және коммуникация" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген әкімші бойынша:
006 "Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау" деген бағдарламада:
005 "Ішкі көздер есебінен" деген кіші бағдарламада:
"Қызылорда қаласының "Қорқыт Ата" әуежайының ұшу-қону жолағын реконструкциялау және аэродромдық және сервистік арнайы техникамен қайта жарақтандыру" деген жолдың 3-бағанындағы "2 000 000" деген сандар "1 427 678" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласындағы халықаралық әуежайды реконструкциялау
572 322
";
3) көрсетілген қаулыға 33-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-жолмен толықтырылсын:
"
8.
Жер қойнауын пайдаланушылардың тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алуындағы қазақстандық қамту серпінін талдау
Қазақстандық қамтуды мониторингілеу бөлігіндегі міндеттемелерді орындау жөніндегі талдамалық іс-шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
"Қазақстандық келісімшарт агенттігі" АҚ
001 Электр энергетикасы, атом энергетикасы, минералдық ресурстар,отын-энергетика кешені, көмір, мұнай- химия, мұнай-газ өнеркәсіп тері және атом энергиясын пайдалану салаларындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
390 000
".
4) көрсетілген қаулыға 33-1-қосымшада:
"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектептерді, ауруханаларды және басқа да әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымдағы жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу" деген кестеде:
"Шығыстар сомасы" деген бағанда:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2009 года № 1074
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 12-1 :
в абзаце первом цифры "111 997 795" заменить цифрами "116 984 717";
в абзаце втором цифры "35 926 100" заменить цифрами "36 897 836";
в абзаце пятом цифры "19 410 300" заменить цифрами "20 382 036";
в абзаце девятом цифры "31 075 626" заменить цифрами "32 813 603";
в абзаце тринадцатом цифры "40 622 369" заменить цифрами "42 899 578";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 006 "Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта":
в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников":
в графе 3 строки "Реконструкция взлетно-посадочной полосы и переоснащение сервисной и аэродромной спецтехники аэропорта "Коркыт-Ата" г. Кызылорда" цифры "2 000 000" заменить цифрами "1 427 678";
дополнить строкой следующего содержания:
"Реконструкция международного аэропорта в городе
Актобе Актюбинской области                         572 322";
3) приложение 33 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 8, следующего содержания:
"
8.
Анализ
динамики
казахстанского
содержания в
закупках
товаров,
работ и услуг
недропользо-
вателей
Проведение
аналитических
мероприятий
по исполнению
обязательств
в части
мониторинга
казахстанского
содержания
Министерство
энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан
АО
«Казахстанское
контрактное
агентство»
001 Услуги по
координации
деятельности
в областях
электроэнер-
гетики,
атомной
энергетики,
минеральных
ресурсов,
топливно-
энергетичес-
кого
комплекса,
угольной,
нефтехими-
ческой,
нефтегазовой
промышлен-
ности и
использова-
ния атомной
энергии
390 000
".
4) в приложении 33-1 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и текущий ремонт школ, больниц и других социальных объектов":
в графе "Сумма расходов":

"Барлығы" деген жолдағы "35 544 535" деген сандар "36 516 271" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдағы "557 200" деген сандар "1 072 394" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "4 289 400" деген сандар "4 430 832" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "1 656 600" деген сандар "1 971 710" деген сандармен ауыстырылсын;
"білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге" деген бағанда:
"Барлығы" деген жолдағы "19 028 735" деген сандар "20 000 471" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдағы "514 000" деген сандар "1 029 194" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "1 226 500" деген сандар "1 367 932" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "978 900" деген сандар "1 294 010" деген сандармен ауыстырылсын;
5) көрсетілген қаулыға 33-2-қосымшада:
"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу" деген кестеде:
"Барлығы" деген жолдағы "28 003 697" деген сандар "28 916 510" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдағы "409 900" деген сандар "682 067" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "3 494 296" деген сандар "3 946 995" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы "400 000" деген сандар "587 947" деген сандармен ауыстырылсын;
"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін салуға және қайта жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу" деген кестеде:
"Барлығы" деген жолдағы "3 071 929" деген сандар "3 897 093" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"

в строке "Всего" цифры "35 544 535" заменить цифрами "36 516 271";
в строке, порядковый номер 1, цифры "557 200" заменить цифрами "1 072 394";
в строке, порядковый номер 5, цифры "4 289 400" заменить цифрами "4 430 832";
в строке, порядковый номер 9, цифры "1 656 600" заменить цифрами "1 971 710";
в графе "капитальный и текущий ремонт объектов образования":
в строке "Всего" цифры "19 028 735" заменить цифрами "20 000 471";
в строке, порядковый номер 1, цифры "514 000" заменить цифрами "1 029 194";
в строке, порядковый номер 5, цифры "1 226 500" заменить цифрами "1 367 932";
в строке, порядковый номер 9, цифры "978 900" заменить цифрами "1 294 010";
5) в приложении 33-2 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов":
в строке "Всего" цифры "28 003 697" заменить цифрами "28 916 510";
в строке, порядковый номер 1, цифры "409 900" заменить цифрами "682 067";
в строке, порядковый номер 5, цифры "3 494 296" заменить цифрами "3 946 995";
в строке, порядковый номер 11, цифры "400 000" заменить цифрами "587 947";
в таблице "Распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов":
в строке "Всего" цифры "3 071 929" заменить цифрами "3 897 093";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

1. Ақтөбе облысы
857 600
оның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Ақтөбе қаласында Ағайынды Жұбановтар көшесіндегі автомобиль жолын реконструкциялау (Ә. Молдағұлова даңғылынан Ғ. Жұбанова көшесіне дейін)
270 519
Ақтөбе қаласында Сәңкібай батыр даңғылындағы автомобиль жолын реконструкциялау (Ә. Молдағұлова даңғылынан Ғ. Жұбанова көшесіне дейін)
259 107
Ақтөбе қаласында Есет батыр көшесіндегі автомобиль жолын реконструкциялау (Абай даңғылынан Ә. Молдағұлова даңғылына дейін)
250 548
Ақтөбе қаласының 11-шағын ауданындағы Шәйкенов көшесінің ішіндегі Сазды өзені арқылы өтетін көпір өткелін реконструкциялау
77 426
";
реттік нөмірі 2-жолда:

"1. Актюбинская область                             857 600
в том числе по инвестиционным проектам:
Реконструкция автомобильной дороги по улице
Бр. Жубановых (от проспекта А. Молдагуловой
до улицы Г. Жубановой) в городе Актобе              270 519
Реконструкция автомобильной дороги по проспекту
Санкибай батыра (от проспекта А. Молдагуловой
до улицы Г. Жубановой) в городе Актобе              259 107
Реконструкция автомобильной дороги по улице
Есет батыра (от проспекта Абая до проспекта
А. Молдагуловой) в городе Актобе                    250 548
Реконструкция мостового перехода через реку
Сазда в створе улицы Шайкенова в 11 микрорайоне
города Актобе                                       77 426";
в строке, порядковый номер 2:

"587 977" деген сандар "873 287" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай облысында облыстық маңызы бар "Қойбағар - Қарасу - Севастопольский" автомобиль жолының 20,3 ден 30,3 км дейінгі учаскесін реконструкциялау" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Краснопартизанская көшесі - Мәуленов көшесі шекарасында Л. Беда көшесін реконструкциялау
100 930
Таран көшесі - Гагарин көшесі шекарасында Дзержинский көшесін реконструкциялау
184 380
";
реттік нөмірі 3-жолдағы "119 071" деген сандар "599 071" деген сандармен ауыстырылсын;
"Толстой көшесін реконструкциялау (Кутузов көш. - Камзин көш.)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Кутузов көшесін (Торайғыров көшесі - Каз. Правда көшесі) шекарасында, (Торайғыров көшесі - Толстой көшесі) учаскесін реконструкциялау
480 000
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-жолмен толықтырылсын:
"
5.
Маңғыстау облысы
59 854
оның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Таушық селосына автожол салу
59 854
";
6) көрсетілген қаулыға 33-4-қосымшада:
"Шығыстар сомасы" деген бағанда:
"Барлығы" деген жолдағы "21 679 863" деген сандар "21 955 983" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "4 656 166" деген сандар "4 680 166" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы "2 907 792" деген сандар "3 159 912" деген сандармен ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау" деген бағанда:
"Барлығы" деген жолдағы "7 282 598" деген сандар "7 558 718" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "985 582" деген сандар "1 009 582" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы "17 860" деген сандар "269 980" деген сандармен ауыстырылсын;
7) көрсетілген қаулыға 33-5-қосымшада:
"Барлығы" деген жолдағы "18 942 506" деген сандар "20 943 595" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолда:
"307 620" деген сандар "607 620" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласындағы су құбыры желілерін реконструкциялау, I кезек" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
"Сопка-305"-тен Ақмола облысының Степногор қаласына дейін магистральдық су құбыры желілерін реконструкциялау
300 000
";
реттік нөмірі 4-жолда:
"1 521 693" деген сандар "2 021 114" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау - Доссор - Құлсары топтық су құбырының құрылысы" деген жолдағы "1 327 162" деген сандар "1 826 583" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда:
"200 038" деген сандар "571 338" деген сандармен ауыстырылсын;
"Семей қаласының "МЭН" магистральді жылу желісінің қазандығын реконструкциялау" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Кәріз
Көкпекті селосында кәріз желілері мен тазарту құрылыстарын салу

цифры "587 977" заменить цифрами "873 287";
после строки "Реконструкция участка автомобильной дороги областного значения "Койбагар-Карасу-Севастопольский" с 20,3 по 30,3 км, в Костанайской области" дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция ул. Л.Беды в границах
ул. Краснопартизанская - ул. Мауленова
100 930
Реконструкция ул. Дзержинского в границах
ул. Тарана - ул. Гагарина
184 380
";
в строке, порядковый номер 3, цифры "119 071" заменить цифрами "599 071";
после строки "Реконструкция по улице Толстого (ул. Кутузова - ул. Камзина) "дополнить строкой следующего содержания:
"
Реконструкция ул. Кутузова в границах
(ул. Торайгырова - ул. Каз.Правды), участок
(ул. Торайгырова - ул. Толстого)
480 000
";
дополнить строками, порядковый номер 5, следующего содержания:
"
5.
Мангистауская область
59 854
в том числе по инвестиционным проектам:
Строительство автодорог в с. Таучик
59 854
";
6) в приложении 33-4 к указанному постановлению:
в графе "Сумма расходов":
в строке "Всего" цифры "21 679 863" заменить цифрами "21 955 983";
в строке, порядковый номер 5, цифры "4 656 166" заменить цифрами "4 680 166";
в строке, порядковый номер 14, цифры "2 907 792" заменить цифрами "3 159 912";
в графе "водоснабжение":
в строке "Всего" цифры "7 282 598" заменить цифрами "7 558 718";
в строке, порядковый номер 5, цифры "985 582" заменить цифрами "1 009 582";
в строке, порядковый номер 14, цифры "17 860" заменить цифрами "269 980";
7) в приложении 33-5 к указанному постановлению:
в строке "Всего" цифры "18 942 506" заменить цифрами "20 943 595";
в строке, порядковый номер 1:
цифры "307 620" заменить цифрами "607 620";
после строки "Реконструкция водопроводных сетей г. Атбасар Атбасарский район Акмолинской области, I-я очередь" дополнить строкой следующего содержания:
"
Реконструкция магистральных водопроводных сетей
от "Сопка - 305" до города Степногорска
Акмолинской области
300 000
";
в строке, порядковый номер 4:
цифры "1 521 693" заменить цифрами "2 021 114";
в строке "Строительство группового водопровода Атырау-Доссор-Кульсары" цифры "1 327 162" заменить цифрами "1 826 583";
в строке, порядковый номер 5:
цифры "200 038" заменить цифрами "571 338";
после строки "Реконструкция магистральных тепловых сетей котельной "МЭН" г. Семей" дополнить строками следующего содержания:
"
Канализация
Строительство канализационных сетей и очистных
сооружений в с Кокпекты

305 600
Электрмен жабдықтау
Өскемен қаласының 16 тұрғын ауданының алаңнан тыс инженерлік желілері мен коммуникациясының құрылысы. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері
65 700
";
реттік нөмірі 6-жолда:
"1 266 302" деген сандар "1 645 075" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тараз қаласының "Аса" шағын ауданының кварталішілік жылу желісін реконструкциялау" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Жамбыл облысы Сарысу ауданының Жаңатас қаласындағы жылу желілерін (кварталішілік жылу желілерін) реконструкциялау
378 773
";
реттік нөмірі 9-жолда:
"794 759" деген сандар "992 234" деген сандармен ауыстырылсын;
"Арқалық қаласының "Ближняя" сорғы станциясына резервуар салу" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Жітіқара қаласында Зұлқайыров көшесінің бойынан бөліп тарататын су құбырын салу
27 158
Жітіқара қаласында Жібек жолы көшесінің бойынан су құбырын салу. Сумен жабдықтау
30 926
Жітіқара қаласында N 5 шағын ауданның аз қабатты құрылысын сумен жабдықтау желілерін салу. Сумен жабдықтау
71 913
Жітіқара қаласында Алтынсарин көшесінің бойындағы қалалық магистральды сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
34 213
";
"Арқалық қаласындағы кәріздік тазарту құрылғыларынан (А торабы) сарқынды су жинағышқа дейін кәріздік коллекторларды реконструкциялау" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Жітіқара қаласында Жақыпов көшесінің бойынан кәріздік коллектор салу
33 265
";
реттік нөмірі 15-жолда:
"1 669 194" деген сандар "1 923 314" деген сандармен ауыстырылсын;
"оның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Сумен жабдықтау
Алматы қаласының Құрылысшы кентіндегі су құбыры желілерін реконструкциялау

305 600
Электроснабжение
Строительство внеплощадочных инженерных сетей
и коммуникаций 16 жилого района город
Усть-Каменогорск.
Внешние сети электроснабжения
65 700
";
в строке, порядковый номер 6:
цифры "1 266 302" заменить цифрами "1 645 075";
после строки "Реконструкция внутриквартальных тепловых сетей микрорайона "Аса" города Тараз" дополнить строкой следующего содержания:
"
Реконструкция тепловых сетей города Жанатас
(Внутриквартальные тепловые сети) Сарысуского
района Жамбылской области
378 773
";
в строке, порядковый номер 9:
цифры "794 759" заменить цифрами "992 234";
после строки "Строительство резервуара на насосной станции "Ближняя" города Аркалыка" дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство распределительного водопровода по
ул. Зулхаирова в городе Житикара
27 158
Строительство водопровода по ул. Жибек-Жолы в
городе Житикара. Водоснабжение
30 926
Строительство сетей водоснабжения малоэтажной
застройки микрорайона № 5 в городе Житикара.
Водоснабжение
71 913
Реконструкция городских магистральных сетей
водоснабжения по ул. Алтынсарина в городе Житикара
34 213
";
после строки "Реконструкция канализационных коллекторов от канализационных очистных сооружений (узел А) до накопителя сточных вод города Аркалык" дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство канализационного коллектора
по ул. Жакыпова в городе Житикара
33 265
";
в строке, порядковый номер 15:
цифры "1 669 194" заменить цифрами "1 923 314";
после строки "в том числе по инвестиционным проектам:" дополнить строками следующего содержания:
"
Водоснабжение
Реконструкция сетей водопровода в пос. Курылысшы
города Алматы

82 230
Алматы қаласындағы Сейфуллин даңғылы, Кассин көшесі (Мехпоселок) бойындағы су құбырын реконструкциялау
89 500
Кәріз
Кәріздік желілерді реконструкциялау. Алматы қаласы Гете көшесінің бойындағы кәріздік коллектор учаскесін ауыстыру
82 390
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

82 230
Реконструкция сетей водопровода по
пр. Сейфуллина, ул. Кассина (Мехпоселок), города
Алматы
89 500
Канализация
Реконструкция канализационных сетей. Замена
участка канализационного коллектора по ул. Гете
города Алматы
82 390
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов