Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1314 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 шілдедегі N 1082 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Салық салу мәселелері жөнінде консультациялық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1314 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен құрылған Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Сүлейменов - Қазақстан Республикасының
Тимур Мұратұлы Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, хатшы
Исекешев - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы Индустрия және сауда министрі;
көрсетілген құрамнан Құсайынов Марат Әпсеметұлы, Школьник Владимир Сергеевич шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2009 года № 1082. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314 "О создании Консультационного совета по вопросам налогообложения" следующие изменения:
в состав Консультационного совета по вопросам налогообложения, образованный указанным постановлением:
ввести:
Сулейменова - вице-министра экономики и
Тимура Муратовича бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарем
Исекешева - Министра индустрии и торговли
Асета Орентаевича Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Кусаинова Марата Апсеметовича, Школьника Владимира Сергеевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов