"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 шілдедегі N 1105 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы
N 273 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 1, 5-құжат; 2008 ж., N 2, 22-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                          Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2009 жылғы "__"_______
N ___ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы 13 қаңтардағы
N 273 Жарлығына
қосымша
Әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі
ведомствоаралық комиссия
Мәсімов                  - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы          Премьер-Министрі, төраға
Шөкеев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы           Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның
орынбасары
Ахметов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Серік Нығметұлы            орынбасары, төрағаның орынбасары
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары, төрағаның орынбасары
Шәженова                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дина Мэлсқызы              бюджеттік жоспарлау министрлігінің жауапты
хатшысы, хатшы
Комиссия мүшелері:
Донақов                  - Қазақстан Республикасы Президенті
Талғат Советбекұлы         Әкімшілігі Басшысының орынбасары
(келісім бойынша)
Бишімбаев                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы         көмекшісі (келісім бойынша)
Әбдірахымов              - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Ғабидолла Рахметоллаұлы    Кеңсесінің Басшысы
Өксікбаев                - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау
Омархан Нұртайұлы          жөніндегі есеп комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Орсариев                 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Арын Амангелдіұлы          қызмет істері агенттігі төрағасының
міндетін атқарушы (келісім бойынша)
Әбдіқалықова             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы          халықты әлеуметтік қорғау министрі
Досқалиев                - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Жақсылық Ақмырзаұлы        министрі
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Исекешев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы            сауда министрі
Күрішбаев                - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Ақылбек Қажығұлұлы         министрі
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Сауат Мұхаметбайұлы        минералдық ресурстар министрі
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы          бюджеттік жоспарлау министрі
Түймебаев                - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт Қансейітұлы       министрі
Түсіпбеков               - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Рашид Төлеутайұлы
Есекеев                  - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру
Қуанышбек Бақытбекұлы      және байланыс агенттігінің төрағасы
Тасмағамбетов            - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2009 года № 1105
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 13 января 2007 года № 273
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273 "О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 5; 2008 г., № 2, ст. 22) следующее изменение:
приложение к вышеназванному Указу изложить в редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                         Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__"___2009 года №__
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 13 января 2007 года № 273
Межведомственная комиссия
по проведению административной реформы
Масимов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович            председатель
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, заместитель
председателя
Ахметов                     - Заместитель Премьер-Министра Республики
Серик Ныгметулы               Казахстан, заместитель председателя
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан, заместитель председателя
Шаженова                    - Ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                 экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
члены Комиссии:
Донаков                     - Заместитель Руководителя Администрации
Талгат Советбекович           Президента Республики Казахстан (по
согласованию)
Бишимбаев                   - Помощник Президента Республики
Куандык Валиханович           Казахстан (по согласованию)
Абдрахимов                  - Руководитель Канцелярии Премьер-
Габидулла Рахматуллаевич      Министра Республики Казахстан
Оксикбаев                   - Председатель Счетного комитета по
Омархан Нуртаевич             контролю за исполнением
республиканского бюджета (по
согласованию)
Орсариев                    - исполняющий обязанности Председателя
Арын Амангельдиевич           Агентства Республики Казахстан по делам
государственной службы (по
согласованию)
Абдыкаликова                - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна            населения Республики Казахстан
Доскалиев                   - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич          Казахстан
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Исекешев                    - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич               Республики Казахстан
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства Республики
Ахылбек Кажигулович           Казахстан
Мынбаев                     - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич           ресурсов Республики Казахстан
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан
Туймебаев                   - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитулы            Казахстан
Тусупбеков                  - Министр юстиции Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Есекеев                     - Председатель Агентства Республики
Куанышбек Бахытбекович        Казахстан по информатизации и связи
Тасмагамбетов               - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич