Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 шілдедегі N 1116 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына , "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне Шетелдік инвесторлар кеңесінің отырысына дайындық кезінде әуе кемелеріне қызмет көрсету үшін арнайы техниканы сатып алу, әуежайға баратын жол бойында көшені жарықтандыру желілерін қалпына келтіру және жиектастар орнату, Қостанай қаласының Гашек көшесі - Абай даңғылы шекарасындағы Ворошилов көшесін күрделі жөндеу және орталық және батыс бөлігінің көшелері мен жолдарын орташа жөндеу жөніндегі жұмыстарды орындау бойынша көтерген шығындарды өтеу үшін Қостанай облысының әкімдігіне ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде аудару үшін 2009 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 576338000 (бес жүз жетпіс алты миллион үш жүз отыз сегіз мың) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2009 года № 1116
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на неотложные затраты, средства в сумме 576338000 (пятьсот семьдесят шесть миллионов триста тридцать восемь тысяч) тенге для перечисления акимату Костанайской области в виде целевых текущих трансфертов для возмещения затрат, понесенных при подготовке к заседанию Совета иностранных инвесторов по приобретению специальной техники для обслуживания воздушных судов, выполнению работ по восстановлению сетей уличного освещения и установке бортового камня по дороге в аэропорт, капитальному ремонту улицы Ворошилова в границах улицы Гашека - проспекта Абая и среднему ремонту улиц и дорог центральной и западной части города Костаная.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов