Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі N 751 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 шілдедегі N 1158 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 шілдедегі N 695 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.07.03 N 695 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі N 751 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 27, 353-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Оразқұлов                    - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қанат Орынтайұлы               Күзет қызметі бастығының орынбасары
(келісім бойынша);
Секішев                      - Қазақстан Республикасы Бас
Асқар Асанханұлы               прокурорының орынбасары
(келісім бойынша);
Қасымов                      - Қазақстан Республикасының
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы     Ішкі істер вице-министрі;
Петров                       - Қазақстан Республикасының
Валерий Викторович             Төтенше жағдайлар вице-министрі;
Носоновский                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Геннадий Владимирович          министрлігінің Штабтар бастықтары
комитеті төрағасының орынбасары;
Сафинов                      - Қазақстан Республикасы Энергетика
Қанатбек Бейсенбекұлы          және минералдық ресурстар
министрлігінің жауапты хатшысы;
мына:
"Қасымбек                    - Қазақстан Республикасының Көлік
Жеңіс Махмұдұлы                және коммуникация вице-министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қасымбек                    - Қазақстан Республикасының Көлік
Жеңіс Махмұдұлы                және коммуникация министрлігінің
жауапты хатшысы";
көрсетілген құрамнан Олег Анатольевич Федоров, Абылай Қиялұлы Сабдалин, Асқар Болатұлы Баталов, Амантай Жәнкеұлы Күреңбеков, Ерғали Серікбайұлы Мырзадинов, Сәкен Әділханұлы Жасұзақов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года № 751
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 1158. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 695
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.07.2010 № 695.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года № 751 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам обеспечения информационной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 27, ст. 353) следующие изменения:
в состав Межведомственной комиссии по вопросам обеспечения информационной безопасности, утвержденный указанным постановлением:
ввести:
Оразкулова                 - заместителя начальника Службы охраны
Каната Орынтаевича           Президента Республики Казахстан
(по согласованию);
Секишева                   - заместителя Генерального прокурора
Аскара Асанхановича          Республики Казахстан (по согласованию);
Касымова                   - вице-министра внутренних дел
Калмуханбета                 Республики Казахстан;
Нурмуханбетовича
Петрова                    - вице-министра по чрезвычайным ситуациям
Валерия Викторовича          Республики Казахстан;
Носоновского               - заместителя председателя Комитета
Геннадия Владимировича       начальников штабов Министерства обороны
Республики Казахстан;
Сафинова                   - ответственного секретаря Министерства
Канатбека Бейсенбековича     энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
строку:
"Касымбек                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович             Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Касымбек                  - ответственный секретарь Министерства
Женис Махмудович             транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Федорова Олега Анатольевича, Сабдалина Аблая Кияловича, Баталова Аскара Болатовича, Куренбекова Амантая Жанкеевича, Мерзадинова Ергали Серикбаевича, Жасузакова Сакена Адилхановича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов