Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 тамыздағы N 802 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1203 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың ерекше тәртібінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 тамыздағы N 802 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 32, 345-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2006 года № 802
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1203
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2006 года № 802 "О некоторых вопросах особого порядка осуществления государственных закупок" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 32, ст. 345).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов