О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2009 года № 1215
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на исполнение обязательств по решениям судов, 17355029 (семнадцать миллионов триста пятьдесят пять тысяч двадцать девять) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 августа 2009 года № 1215
Перечень
судебных актов, подлежащих исполнению
№ п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
в доход
государства
(тенге)
Госпош-
лина в
доход
государ-
ства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Сарыаркинского
районного суда города
Астаны от 10 сентября
2008 года
Хайруллин С.С.
150584
2
Решение Атырауского
городского суда
Атырауской области
от 16 мая 2008 года,
постановление коллегии
по гражданским делам
Атырауского областного
суда от 2 июля 2008 года
Шайхиев А.Б.
3373915
3
Решение Сарыаркинского
районного суда
города Астаны
от 16 апреля 2008 года,
постановление коллегии по
гражданским делам Суда
города Астаны от 15 июля
2008 года
Майбасов К.Д.
50584
4
Решение Специализированного
межрайонного экономического
суда города Астаны
от 23 марта 2004 года,
постановление надзорной
коллегии Верховного Суда
Республики Казахстан
от 27 апреля 2005 года,
дополнительное
постановление надзорной
коллегии Верховного Суда
Республики Казахстан
от 29 июня 2005 года,
определение Специализиро-
ванного межрайонного
экономического суда
города Астаны от
7 декабря 2005 года
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
«Совместное
предприятие
«КуатАмлон-
Мунай»
7933082
5
Решение Суда № 2 города
Петропавловска Северо-
Казахстанской области
от 21 августа 2008 года,
определение Суда № 2
города Петропавловска
Северо-Казахстанской
области от 24 сентября
2008 года
Хусаинов М.Э.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 тамыздағы N 1215 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына , "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін 2009 жылға арналған республикалық бюджетте соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 17355029 (он жеті миллион үш жүз елу бес мың жиырма тоғыз) теңге бөлінсін.
2. Залал келтірген мемлекеттік органдар заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен алынған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 13 тамыздағы
N 1215 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот актілерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының атауы және шешім шығарылған күн
Талапкер
Мемлекет кірісіне мемлекеттік баж шегерілген сома (теңге)
Мемлекет кірісіне мемлекеттік баж (теңге)
1
2
3
4
5
1
Астана қаласының Сарыарқа аудандық сотының 2008 жылғы 10 қыркүйектегі шешімі
С.С. Хайруллин
150584
2
Атырау облысының Атырау қалалық сотының 2008 жылғы 16 мамырдағы шешімі, Атырау облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2008 жылғы 2 шілдедегі қаулысы
А.Б. Шайхиев
3373915
3
Астана қаласының Сарыарқа аудандық сотының 2008 жылғы 16 сәуірдегі шешімі, Астана қаласы сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2008 жылғы 15 шілдедегі қаулысы
К.Д. Майбасов
50584
4
Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2004 жылғы 23 наурыздағы шешімі, Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының қадағалау алқасының 2005 жылғы 27 сәуірдегі қаулысы, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының қадағалау алқасының 2005 жылғы 29 маусымдағы қосымша қаулысы, Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы айқындамасы
"ҚуатАмлон-Мұнай" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
7933082
5
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының N 2 сотының 2008 жылғы 21 тамыздағы шешімі, Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының N 2 сотының 2008 жылғы 24 қыркүйектегі айқындамасы
М.Э. Құсайынов