Ж.Ә.Әкімжанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 тамыздағы N 1222 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Жандос Әбілханұлы Әкімжанов Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

Об Акимжанове Д.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2009 года № 1222
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Акимжанова Джандоса Абулхановича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов