Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы N 1266 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 18-қосымшада:
реттік нөмірі 1-жолдағы "428573" деген сандар "525815" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы "520521" деген сандар "129844" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы "10899" деген сандар "5446" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы "152070" деген сандар "83600" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы "87874" деген сандар "110861" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "626273" деген сандар "1083716" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы "10936" деген сандар "7941" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы "786889" деген сандар "682889" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы "7243" деген сандар "1166" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1266
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" следующие изменения:
в приложении 18 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 1, цифры "428573" заменить цифрами "525815";
в строке, порядковый номер 3, цифры "520521" заменить цифрами "129844";
в строке, порядковый номер 4, цифры "10899" заменить цифрами "5446";
в строке, порядковый номер 6, цифры "152070" заменить цифрами "83600";
в строке, порядковый номер 8, цифры "87874" заменить цифрами "110861";
в строке, порядковый номер 9, цифры "626273" заменить цифрами "1083716";
в строке, порядковый номер 11, цифры "10936" заменить цифрами "7941";
в строке, порядковый номер 14, цифры "786889" заменить цифрами "682889";
в строке, порядковый номер 15, цифры "7243" заменить цифрами "1166".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов