"Қызылордажаңғырту" арнаулы ғылыми-жаңғырту шеберханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны мен "Қазқайтажаңарту" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы N 1279 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы әкімдігінің "Қызылордажаңғырту" арнаулы ғылыми-жаңғырту шеберханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - кәсіпорын) мүліктік кешен ретінде заңнамада белгіленген тәртіппен республикалық меншікке қабылдап алынсын.
2. Кәсіпорын Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің "Қызылордажаңғырту" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны болып қайта аталсын.
3. Осы қаулының 1 және 2-тармақтары іске асырылғаннан кейін Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің "Қазқайтажаңарту" республикалық мемлекеттік кәсіпорны оған Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің "Қызылордажаңғырту" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мәдениет комитеті:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Қызылорда облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын;
2) осы қаулыны іске асыру жөнінде өзге де шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

Некоторые вопросы коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Специальная научно-реставрационная мастерская "Кызылордареставрация" и республиканского государственного предприятия "Казреставрация"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1279
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Принять в установленном законодательством порядке в республиканскую собственность коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения акимата Кызылординской области "Специальная научно-реставрационная мастерская "Кызылордареставрация" (далее - предприятие) как имущественный комплекс.
2. Переименовать предприятие в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылордареставрация" Комитета культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
3. Реорганизовать республиканское государственное предприятие "Казреставрация" Комитета культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан путем присоединения к нему республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылордареставрация" Комитета культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан, после реализации пунктов 1 и 2 настоящего постановления.
4. Комитету культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом Кызылординской области в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов