"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тегін медициналық көмектің кепілді көлемін жетілдіру мәселелері бойынша өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі N 1300 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тегін медициналық көмектің кепілді көлемін жетілдіру мәселелері бойынша өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тегін медициналық көмектің кепілді көлемін жетілдіру мәселелері бойынша өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының мына заңнамалық актілеріне өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1. 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2008 ж., N 21, 93-құжат):
53-баптың 1-тармағы 5) тармақшасының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын түрлер бойынша денсаулық сақтау ұйымдарының мамандандырылған медициналық көмек көрсетуі".
2. "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 9-10, 66-құжат; N 24, 164-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 183-құжат; N 13-14, 205-құжат; 1998 ж., N 23, 429-құжат; 1999 ж., N 22, 789-құжат; N 23, 916-құжат; 2001 ж, N 10, 126-құжат; 2002 ж, N 10, 102-құжат; 2003 ж, N 11, 71-құжат; 2004 ж, N 11-12, 65-құжат; 2006 ж, N 12, 71-құжат; N 15, 95-құжат; 2007 ж, N 4, 33-құжат; N 9, 67-құжат; N 18, 143-құжат; N 19, 148-құжат; 2008 ж, N 24, 126-құжат; 2009 жылғы 21 шілдеде "Егемен Қазақстан" және 2009 жылғы 29 шілдеде "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қала құрылысын жоспарлаған, жер учаскелерін бөлген, құрылысты жобалаған және салған кезде су қорғау және табиғат қорғау тәртібін сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы; 2009 жылғы 11 тамызда "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ветеринария мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 24 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы);
13-баптың 2-тармағы "Мемлекеттің тапсырысы" деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын көмек көрсету нысандары мен түрлері бойынша медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдарын қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнения в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2009 года № 1300
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнения в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменения и дополнения в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
совершенствования гарантированного
объема бесплатной медицинской помощи
Статья 1. Внести изменение и дополнение в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 93):
абзац третий подпункта 5) пункта 1 статьи 53 изложить в следующей редакции:
«оказание специализированной медицинской помощи организациями здравоохранения по видам, определяемым Правительством Республики Казахстан».
2. В Закон Республики Казахстан от 19 июня 1995 года «О государственном предприятии» (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 9-10, ст. 66; № 24, ст. 164; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 12, ст. 183; № 13-14, ст. 205; 1998 г., № 23, ст. 429; 1999 г., № 22, ст. 789; № 23, ст. 916; 2001 г., № 10, ст. 126; 2002 г., № 10, ст. 102; 2003 г., № 11, ст. 71; 2004 г., № 11-12, ст. 65; 2006 г., № 12, ст. 71; № 15, ст. 95; 2007 г., № 4, ст. 33; № 9, ст. 67; № 18, ст. 143; № 19, ст. 148; 2008 г., № 24, ст. 126; Закон Республики Казахстан от 10 июля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам соблюдения водоохраной и природоохранной дисциплины при градостроительном планировании, выделении земельных участков, проектировании и строительстве», опубликованный в газетах «Егемен Қазақстан» 21 июля 2009 г. и «Казахстанская правда» 29 июля 2009 г.; Закон Республики Казахстан от 24 июля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ветеринарии», опубликованный в газетах «Егемен Қазақстан» и «Казахстанская правда» 11 августа 2009 г.):
пункт 2 статьи 13 дополнить словами «, за исключением организаций здравоохранения, оказывающих медицинскую помощь по формам предоставления и видам, определяемым Правительством Республики Казахстан».

2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан