Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі N 1315 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 29-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 37-1-жолмен толықтырылсын:
"
37-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сауда қызметін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИСМ
Маусым
Қыркүйек
Қараша
Ж.С. Айтжанова
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2009 года № 1315
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год» следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 29, исключить;
дополнить строкой порядковый номер 37-1 следующего содержания:
"
37-1
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
регулирования
торговой
деятельности
МИТ
Июнь
Сентябрь
Ноябрь
Айтжанова Ж.С.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов