Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 1374 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" деген функционалдық топта:
205 "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі" деген әкімші бойынша:
009 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарламада:
"Астана қаласы" деген кіші бөлімде:
"Астана қаласындағы теннис кешенінің құрылысы" деген жолда:
2-бағандағы "Астана қаласындағы теннис кешенінің құрылысы" деген сөздер "Астана қаласындағы теннис кешенінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағандағы "1 583 590" деген сандар "507 150" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан" спорт сарайын хоккей-жаттығу қосымша ғимаратын сала отырып, қалпына келтіру" деген жолда:
2-бағандағы "Қазақстан" спорт сарайын хоккей-жаттығу қосымша ғимаратын сала отырып, қалпына келтіру" деген сөздер "Астана қаласындағы "Қазақстан" спорт сарайын сырғанақ тебетін мұз айдынын қосымша сала отырып, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және қалпына келтіру" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-баған "545 664" деген сандармен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Астана қаласында теннис кортын салу 530 776".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2009 года № 1374
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
по администратору 205 "Министерство туризма и спорта Республики Казахстан":
по программе 009 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта":
в подразделе "г. Астана":
в строке "Строительство теннисного комплекса в городе Астане":
в графе 2 слова "Строительство теннисного комплекса в городе Астане" заменить словами "Разработка проектно-сметной документации и строительство теннисного комплекса в городе Астане";
в графе 3 цифры "1 583 590" заменить цифрами "507 150";
в строке "Реконструкция Дворца спорта "Казахстан" с пристройкой тренировочного хоккейного корта":
в графе 2 слова "Реконструкция Дворца спорта "Казахстан" с пристройкой тренировочного хоккейного корта" заменить словами "Разработка проектно-сметной документации и реконструкция Дворца спорта "Казахстан" с пристройкой раскаточного катка в городе Астане";
графу 3 дополнить цифрами "545 664";
дополнить строкой следующего содержания:
"Строительство теннисного корта в городе Астане 530 776".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов