Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 сәуірдегі N 470 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 қыркүйектегі N 1423 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Француз Республикасының Үкіметі арасындағы Әскери саладағы ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 сәуірдегі N 470 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі Даниал Кенжетайұлы Ахметовке" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбековке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                         К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2009 года № 470
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2009 года № 1423
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2009 года № 470 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Французской Республики о сотрудничестве в военной области" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Министра обороны Республики Казахстан Ахметова Даниала Кенжетаевича" заменить словами "Министра обороны Республики Казахстан Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов