Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 Қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қыркүйектегі N 1488 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 603 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 603 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., N 12, 73-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну ережесінде:
2, 3, 4, 5-тармақтардағы, 8-тармақтың бірінші абзацындағы, сондай-ақ 9, 10-тармақтардағы "аудан", "ауданның", "аудандық", "Аудан" деген сөздерден кейін "(облыстық маңызы бар қала)", "(облыстық маңызы бар қаланың)" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген Ережеге 1-қосымшада:
"ауданының" деген сөзден кейін "(облыстық маңызы бар қаланың)" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген Ережеге 2-қосымшада:
"2. Тараптардың құқықтары мен міндеттемелері" деген бөлімде:
2-тармақтың 1) тармақшасындағы "аудан" деген сөзден кейін "(облыстық маңызы бар қала)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2009 года № 1488. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 603.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 603 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 73) следующие дополнения:
в Правилах по предоставлению мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных указанным постановлением:
в пунктах 2, 3, 4, 5, в абзаце первом пункта 8, а также в пунктах 9, 10 после слов "района", "районного", "районный" дополнить словами "(города областного значения)";
в приложении 1 к указанным Правилам:
после слова "района" дополнить словами "(города областного значения)";
в приложении 2 к указанным Правилам:
в разделе "2. Права и обязанности сторон":
в подпункте 1) пункта 2 после слова "района" дополнить словами "(города областного значения)".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов