Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 маусымдағы N 957 қаулысына толықтырулар енгізу
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 қазандағы N 1512 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астананың жаңа университеті" коммерциялық емес акционер қоғамын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 маусымдағы N 957 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
мына:
"Әшімбаев             - Қазақстан Республикасы Президентінің
Мәулен Сағатханұлы      Әкімшілігі Басшысының орынбасары
(келісім бойынша)"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Орынбаев             - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы       Премьер-Министрінің орынбасары
Бишімбаев             - Қазақстан Республикасы
Қуандық Уәлиханұлы      Президентінің көмекшісі
(келісім бойынша)";
мына:
"Түймебаев            - Қазақстан Республикасының
Жансейіт Қансейітұлы    Білім және ғылым министрі"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Жәмішев              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы       министрі
Келімбетов            - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат
Кайрат Нематұлы         қоры" акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Сәрінжіпов           - "Астананың жаңа университеті"
Аслан Бәкенұлы          коммерциялық емес акционерлік
қоғамының президенті".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2009 года № 957
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2009 года № 1512
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2009 года № 957 "О создании некоммерческого акционерного общества "Новый университет Астаны" и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
после строки:
"Ашимбаев                   - Заместитель Руководителя
Маулен Сагатханович           Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)"
дополнить строками следующего содержания:
"Орынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан
Бишимбаев                   - помощник Президента Республики
Куандык Валиханович           Казахстан (по согласованию)";
после строки:
"Туймебаев                  - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитович           Республики Казахстан"
дополнить строками следующего содержания:
"Жамишев                    - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Келимбетов                  - председатель Правления акционерного
Кайрат Нематович              общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию)";
дополнить строкой следующего содержания:
"Саринжипов                 - президент некоммерческого акционерного
Аслан Бакенович               общества "Новый университет Астаны".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов