Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі N 1314 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 қазандағы N 1552 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бензин және дизель отынын әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі N 1314 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыпта "және дизель отынын" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтың үшінші абзацы алынып тасталып, екінші абзац "әкетуге тыйым салынсын" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетін Қазақстан Республикасының аумағынан дизель отынын әкетуге салынған тыйымның алынғаны туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2009 года № 1314
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2009 года № 1552
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2009 года № 1314 «О введении временного запрета на вывоз бензина и дизельного топлива» следующие изменения:
в заголовке слова «и дизельного топлива» исключить;
абзац третий пункта 1 исключить.
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о снятии запрета на вывоз с территории Республики Казахстан дизельного топлива.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов