Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 қазандағы N 1562 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 22, 254-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Баймағанбетов - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Серік Нұртайұлы министрі
Жақсыбеков - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Әділбек Рыскелдіұлы министрі
Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы сауда министрі
Құл-Мұхаммед - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы ақпарат министрі
Құсайынов - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы коммуникация министрі
Түсіпбеков - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы министрі
көрсетілген құрамнан Мұхаметжанов Бауыржан Әлімұлы, Балиева Зағипа Яхянқызы, Школьник Владимир Сергеевич, Ахметов Серік Нығметұлы, Ертісбаев Ермұхамет Қабиденұлы, Мәйірманов Қажымұрат Нұрғалиұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 549
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2009 года № 1562. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 549 "О составе Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 22, ст. 254) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Баймаганбетова - Министра внутренних дел
Серика Нуртаевича Республики Казахстан
Джаксыбекова - Министра обороны
Адильбека Рыскельдиновича Республики Казахстан
Исекешева - Министра индустрии и торговли
Асета Орентаевича Республики Казахстан
Кул-Мухаммеда - Министра культуры и информации
Мухтара Абрарулы Республики Казахстан
Кусаинова - Министра транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпаровича Республики Казахстан
Тусупбекова - Министра юстиции
Рашида Толеутаевича Республики Казахстан
вывести из указанного состава: Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Балиеву Загипу Яхяновну, Ахметова Серика Ныгметовича, Ертысбаева Ермухамета Кабиденовича, Школьника Владимира Сергеевича, Маерманова Кажимурата Нургалиевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов