Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы N 1651 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
09 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" әкімшісі бойынша:
024 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасында:
"Астана қаласы" бөлімінде:
"Астана қаласындағы жұмыс істеп тұрған электр жүйесін қайта жаңғырту" деген жолда:
"1000000" деген сандар "521601" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында "14 тұрғын үй ауданы" 110/10 кВ ШС салу" деген жолда:
"121093" деген сандар "563330" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Астана қаласында "Көктем" 110/10 кВ ШС салу
36162
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1651
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
по администратору 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
в программе 024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы":
в подразделе "город Астана":
в строке "Реконструкция существующих электрических сетей в г. Астане";
цифры "1000000" заменить цифрами "521601";
в строке "Строительство ПС 110/10кВ "Жилая зона 14" в городе Астане":
цифры "121093" заменить цифрами "563330";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство ПС 110/10 кВ "Коктем" в г. Астане
36162
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов