Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 660 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы N 1652 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы қаласын энергиямен жабдықтаудың жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 660 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы "Алматы қаласын" деген сөздерден кейін "және Алматы облысын" деген сөздермен толықтырылсын;
кіріспеде "Алматы қаласының" деген сөздерден кейін "және Алматы облысының" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің, Алматы қаласы және Алматы облысы әкімдерінің, "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" (бұдан әрі - "Самұрық-Қазына" АҚ) және "Алатау Жарық компаниясы" (бұдан әрі - Қоғам) акционерлік қоғамдарының:";
екінші абзацта:
"Алматы қаласының" деген сөздерден кейін "және Алматы облысының" деген сөздермен толықтырылсын;
"Самұрық" холдингі" АҚ-ның" деген сөздер "Самұрық-Қазына" АҚ-ның" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта "Алматы қаласының әкімі, "Самұрық" холдингі" АҚ" деген сөздер "Алматы қаласының және Алматы облысының әкімдері, "Самұрық-Қазына" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года № 660
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1652
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года № 660 "Отдельные вопросы энергоснабжения города Алматы" следующие дополнения и изменения:
заголовок дополнить словами "и Алматинской области";
в преамбуле после слов "города Алматы" дополнить словами "и Алматинской области";
в пункте 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1. Согласиться с предложениями Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, акимов города Алматы и Алматинской области, акционерных обществ "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (далее - АО "Самрук-Казына") и "Алатау Жарық Компаниясы" (далее - Общество):";
в абзаце втором:
после слов "города Алматы" дополнить словами "и Алматинской области";
слова "АО "Холдинг Самрук" заменить словами "АО "Самрук-Казына";
в пункте 2 слова "акиму города Алматы, АО "Холдинг "Самрук" заменить словами "акимам города Алматы и Алматинской области, АО "Самрук-Казына".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов