Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы N 1708 Қаулысы
Қоғамдық тәртіпті сақтауды күшейту және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген 2-бөлімде:
3-бағандағы "112363" деген сандар "112611" деген сандармен ауыстырылсын;
"Облыстық бюджеттер мен республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттері есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының әкімшілік полициясы, оның ішінде:" деген жолдағы "46062" деген сандар "46310" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақмола облысының Ішкі істер департамент" деген жолдағы "2616" деген сандар "2764" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе облысының Ішкі істер департамент" деген жолдағы "2294" деген сандар "2394" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қосымша санды ұстау өңірлердің жергілікті бюджеттерінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне көзделген қаражат есебінен жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1708
В целях усиления охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:":
в графе 3 цифры "112363" заменить цифрами "112611";
в строке "Административная полиция органов внутренних дел, содержащаяся за счет областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы, из них:" цифры "46062" заменить цифрами "46310";
в строке "Департамент внутренних дел Акмолинской области" цифры "2616" заменить цифрами "2764";
в строке "Департамент внутренних дел Актюбинской области" цифры "2294" заменить цифрами "2394".
2. Установить, что содержание дополнительной численности осуществляется за счет средств, предусмотренных в местных бюджетах регионов Министерству внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов