Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 тамыздағы N 773 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы N 1719 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 568 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 06.10.2016 № 568 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Заңға тәуелді нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын ресімдеудің және келісудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 тамыздағы N 773 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 30, 326-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Заңға тәуелді нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын ресімдеу және келісу ережесінде:
11-тармақтың екінші абзацында "жағынан" деген сөзден кейін "кемінде 7,5 сантиметр" деген сөздермен толықтырылсын;
32-тармақтың бірінші абзацында ", сондай-ақ осы кесімге өзгерістер мен толықтырулар енгізілген барлық нормативтік құқықтық кесімдер (кесімнің нысаны, қабылданған күні, нөмірі, атауы, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі, ресми жарияланған күні, баспаның атауы және нөмірі көрсетіліп)" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 35-1-тармақпен толықтырылсын:
"35-1. Нормативтік құқықтық кесімнің қосымшасы жаңа редакцияда жазылған не жаңа қосымшамен толықтырылған кезде, олар негізгі кесімге өзгеріс пен толықтыру енгізілетін нормативтік құқықтық кесімге жеке қосымшалармен ресімделеді.";
54-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"54. Нормативтік құқықтық кесімнің барлық парақтарына оны келісуге жіберген мемлекеттік органның заң қызметінің басшысы (не оның міндетін атқарушы адам) қол қояды.";
58-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"58. Келісуші мемлекеттік органның заң қызметінің басшысы (не оның міндетін атқарушы адам) келісілген нормативтік құқықтық кесімнің әрбір парағына қол қояды.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2006 года № 773
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1719. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2016 года № 568
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.10.2016 № 568.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2006 года № 773 "О некоторых вопросах оформления и согласования проектов подзаконных нормативных правовых актов" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 30, ст. 326) следующие дополнения и изменения:
в Правилах оформления и согласования проектов подзаконных нормативных правовых актов, утвержденных указанным постановлением:
абзац второй пункта 11 дополнить словами "не менее 7,5 сантиметров";
в абзаце первом пункта 32 слова ", а также все нормативные правовые акты, которыми вносились изменения и дополнения в данный акт (с указанием формы акта, даты принятия, номера, названия, номера, под которым он зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, даты официального опубликования, названия и номера издания)" исключить;
дополнить пунктом 35-1 следующего содержания:
"35-1. При изложении приложений к нормативному правовому акту в новой редакции либо дополнении новыми приложениями, они оформляются самостоятельными приложениями к нормативному правовому акту, вносящему изменения и дополнения в основной акт.";
пункт 54 изложить в следующей редакции:
"54. Все листы нормативного правового акта парафируются руководителем юридической службы государственного органа (либо лицом, исполняющим его обязанности), направляющего его на согласование.";
пункт 58 изложить в следующей редакции:
"58. Руководителем юридической службы согласовывающего государственного органа (либо лицом, исполняющим его обязанности), производится полистное парафирование согласованного нормативного правового акта.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов