Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 қарашадағы N 1737 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына, "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулының қосымшасына сәйкес сот актілерін орындау үшін 2009 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 47791337 (қырық жеті миллион жеті жүз тоқсан бір мың үш жүз отыз жеті) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 2 қарашадағы
N 1737 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының атауы және шешім шығарылған күн
Талапкер
Мемлекет кірісіне төленетін мемлекеттік баж шегерілген сома (теңге)
Мемлекет кірісіне төленетін мемлекеттік баж (теңге)
1
2
3
4
5
1

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 1737
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на исполнение обязательств по решениям судов, 47791337 (сорок семь миллионов семьсот девяносто одна тысяча триста тридцать семь) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2009 года № 1737
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
(тенге) в
доход
государства
Госпошлина
(тенге) в
доход
государства
1
2
3
4
5
1
Решение Аягузского
районного суда
Восточно-Казахстанской

Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық сотының 2007 жылғы 15.10. шешімі,
Шығыс Қазақстан облыстық сотының қадағалау алқасының 2008 жылғы 08.09. қаулысы,
Шығыс Қазақстан облысының Аягөз аудандық сотының 2008 жылғы 12.11.ұйғарымы,
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының қадағалау алқасының 2008 жылғы 13.11. қаулысы,
Шығыс Қазақстан облыстық сотының қадағалау алқасының 2009 жылғы 23.01. қаулысы
С. Жақсыбаев
241640
2

области от 15.10.2007
года,
постановление
надзорной коллегии
Восточно-Казахстанского
областного суда
от 08.09.2008 года,
определение Аягузского
районного суда
Восточно-Казахстанской
области от 12.11.2008
года,
постановление
надзорной коллегии
Верховного Суда
Республики Казахстан
от 13.11.2008 года,
постановление надзорной
коллегии Восточно-
Казахстанского
областного суда
23.01.2009 года
Жаксыбаев С.
241640
2
Постановление
Турксибского районного
суда города Алматы от

Алматы қаласының Түріксіб аудандық сотының 14.01.2009 жылғы қаулысы,
Алматы қалалық сотының қылмыстық істер алқасының 2009 жылғы 26.03. қаулысы,
Алматы қалалық сотының қадағалау алқасының 2009 жылғы 27.07. қаулысы
Т.Т. Қарамырзиев
10048045
3
Көкшетау қалалық сотының 2009 жылғы 27.02. шешімі,
Ақмола облыстық сотының азаматтық істер алқасының 2009 жылғы 23.04. қаулысы
Қ.Қ.Рахметов
200637
4
Қостанай облысының Қостанай қалалық сотының 2009 жылғы 08.01. шешімі,

14.01.2009 года,
постановление коллегии
по уголовным делам
Алматинского городского
суда от 26.03.2009 года,
постановление надзорной
коллегии Алматинского
городского суда
от 27.07.2009 года
Карамурзиев Т.Т.
10048045
3
Решение Кокшетауского
городского суда от
27.02.2009 года,
постановление коллегии
по гражданским делам
Акмолинского областного
суда от 23.04.2009 года
Рахметов К.К.
200637
4
Решение Костанайского
городского суда
Костанайской области
от 08.01.2009 года,
постановление коллегии
по гражданским делам
Костанайского
областного суда от

Қостанай облыстық сотының азаматтық істер алқасының 2009 жылғы 16.02. қаулысы
А.В. Федоренко
70000
584
5
Тараз қаласының N 2 сотының 2004 жылғы 16.11. шешімі,
Тараз қалалық сотының 2005 жылғы 14.07. ұйғарымы,
Тараз қалалық сотының 2008 жылғы 26.09. ұйғарымы
Г.Н. Хайруллина
7796
6
Тараз қаласы N 2 сотының 16.11.2004 жылғы шешімі,
Тараз қалалық сотының 2005 жылғы 14.07. ұйғарымы,
Тараз қалалық сотының 2008 жылғы 26.09. ұйғарымы
Н.Н. Хайруллина
23386
7

16.02.2009 года
Федоренко А.В.
70000
584
5
Решение Суда № 2
города Тараз
от 16.11.2004 года,
определение Таразского
городского суда
от 14.07.2005 года,
определение Таразского
городского суда
от 26.09.2008 года
Хайруллина Г.Н.
7796
6
Решение Суда № 2
города Тараз
от 16.11.2004 года,
определение Таразского
городского суда
от 14.07.2005 года,
определение Таразского
городского суда
от 26.09.2008 года
Хайруллина Н.Н.
23386
7
Решение
Специализированного
межрайонного
экономического суда
Актюбинской области

Ақтөбе облысының Мамандырылған ауданаралық экономикалық сотының 23.06.2006 жылғы шешімі,
Ақтөбе қалалық N 2 сотының 2006 жылғы 18.09. ұйғарымы,
Ақтөбе облыстық сотының азаматтық істер алқасының 2006 жылғы 09.11. қаулысы,
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының қадағалау алқасының 2007 жылғы 26.12. қаулысы,
Ақтөбе қаласы сотының 2008 жылғы 14.04. ұйғарымы,
Ақтөбе қаласы сотының 2008 жылғы 30.07. ұйғарымы,
Ақтөбе қаласы сотының 2009 жылғы 27.03. ұйғарымы
"СНПС-Ақтөбе-мұнайгаз" АҚ

от 23.06.2006 года,
определение суда № 2
города Актобе
от 18.09.2006 года,
постановление коллегии
по гражданским делам
Актюбинского областного
суда от 09.11.2006
года,
постановление надзорной
коллегии Верховного
Суда Республики
Казахстан
от 26.12.2007 года,
определение Суда
города Актобе
от 14.04.2008 года,
определение Суда
города Актобе
от 30.07.2008 года,
определение Суда
города Актобе
от 27.03.2009 года
АО "СНПС-
Актобемунайгаз"