"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Алатау ауданы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 қарашадағы N 1799 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілген штат санының лимиті шегінде мемлекеттік мекеме - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің аумақтық органы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Алатау ауданы бойынша Салық басқармасы" құрылсын.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мемлекеттік мекемені қаржыландыру тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж.,  N 22, 205-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің аумақтық органдары — мемлекеттік мекемелерінің тізбесі:
мынадай мазмұндағы 215-1 тармақпен толықтырылсын:
"215-1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Алатау ауданы бойынша Салық басқармасы.".
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов.

О создании государственного учреждения "Налоговое управление по Алатаускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2009 года № 1799
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение - территориальный орган Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан "Налоговое управление по Алатаускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" в пределах утвержденного лимита штатной численности.
2. Установить, что финансирование государственного учреждения, указанного в пункте 1 настоящего постановления, осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерством финансов Республики Казахстан в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующее дополнение:
перечень государственных учреждений - территориальных органов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 215-1 следующего содержания:
"215-1. Налоговое управление по Алатаускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.".
4. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов