Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қарашадағы N 1806 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 353 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.06.2017 № 353 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шетелдік ұйымдардың алдындағы берешектердің проблемасын шешу жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2005 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 58, 572-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Шетелдік ұйымдардың алдындағы берешектердің мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Түсіпбеков - Қазақстан Республикасының Әділет министрі,
Рашид Төлеутайұлы төраға
Бекетаев - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы вице-министрі, төрағаның орынбасары
Айтжанова - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Жанар Сейдахметқызы сауда вице-министрі
Дәленов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы вице-министрі
Оразаев - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Марат Әбілахатұлы вице-министрі
Тұрғанов - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Дүйсенбай Нұрбайұлы минералдық ресурстар вице-министрі
Тортаев - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бауыржан Қадырұлы бюджеттік жоспарлау министрлігі,
Инвестициялық саясат департаментінің
директоры;
мына:
"Әзімова - Қазақстан Республикасы
Эльвира Әбілқасымқызы Әділет министрлігі Халықаралық
құқық және мемлекеттің мүліктік құқықтарын
қорғау, шарттар және талап қою-қуыну
жұмысы департаментінің директоры, хатшы
Жошыбаев - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы министрінің орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әзімова - Қазақстан Республикасы
Эльвира Әбілқасымқызы Әділет министрлігі Халықаралық
құқық және мемлекеттің мүліктік құқықтарын
қорғау департаментінің директоры, хатшы
Жошыбаев - Қазақстан Республикасы
Рәпіл Сейітханұлы Сыртқы істер министрлігінің жауапты
хатшысы";
көрсетілген құрамнан Балиева Зағипа Яхияқызы, Құсайынов Марат Әпсеметұлы, Бишімбаев Қуандық Уәлиханұлы, Парсегов Борис Анатольевич, Қиынов Ләззат Кетебайұлы, Айтжанов Дулат Нулиұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 1806. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 353
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.06.2017 № 353 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года № 2005 "О дополнительных мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными организациями" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 58, ст. 572) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам задолженности перед иностранными организациями:
Тусупбекова - Министра юстиции Республики Казахстан
Рашида Толеутаевича председателем
Бекетаева - вице-министра юстиции Республики
Марата Бахытжановича Казахстан, заместителем председателя
Айтжанову - вице-министра индустрии и
Жанар Сейдахметовну торговли Республики Казахстан
Даленова - вице-министра финансов Республики
Руслана Ерболатовича Казахстан
Оразаева - вице-министра сельского хозяйства
Марата Аблахатовича Республики Казахстан
Турганова - вице-министра энергетики и минеральных
Дуйсенбая Нурбаевича ресурсов Республики Казахстан
Тортаева - директора Департамента инвестиционной
Бауыржана Кадыровича политики Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан;
строки:
"Азимова - директор Департамента международного
Эльвира Абилхасимовна права и защиты имущественных прав
государства, договоров и
претензионно-исковой работы
Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь
Жошыбаев - заместитель Министра иностранных дел
Рапиль Сейтханович Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Азимова - директор Департамента международного
Эльвира Абилхасимовна права и защиты имущественных прав
государства Министерства юстиции
Республики Казахстан, секретарь
Жошыбаев - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович иностранных дел Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Балиеву Загипу Яхяновну, Кусаинова Марата Апсеметовича, Бишимбаева Куандыка Уалихановича, Парсегова Бориса Анатольевича, Киинова Ляззата Кетебаевича, Айтжанова Дулата Нулиевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов