Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1191 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 1841 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің индустриялық-инновациялық саясатты іске асырудағы оның үйлестіруші рөлін күшейту жөніндегі кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 1099 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1191 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" деген сөздер "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1191
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 1841
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 1099 «О некоторых вопросах Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан по усилению его координирующей роли в реализации индустриально-инновационной политики» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1191 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующее изменение:
в пункте 1 слова «Фонд национального благосостояния «Самрук-Қазына»» заменить словами «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Жетісу».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов