Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 1846 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Шолпанқұлов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы             вице-министрі, төрағаның орынбасары
Есенов                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Амангелді Сағандекұлы          министрлігінің Мемлекеттік
активтерді басқару, ішкі қаржылық
бақылау әдіснамасы және бюджеттік
кредит беру департаменті бюджеттік
кредит беру басқармасының бастығы,
хатшы
Есқалиев                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ерхат Серікұлы                 және сауда вице-министрі
Мағауов                      - Қазақстан Республикасының Энергетика
Әсет Маратұлы                  және минералдық ресурстар
вице-министрі
Ысқақов                      - Қазақстан Республикасы Президенті
Жәнібек Сапарұлы               Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша)
Тәшенев                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бахытбек Хәкімұлы              министрлігінің Мемлекеттік
активтерді басқару, ішкі қаржылық
бақылау әдіснамасы және бюджеттік
кредит беру департаментінің директоры
Айтжанов                     - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Дәулет Рымтайұлы               қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы
полициясы) Сыбайлас жемқорлық туралы
істерді ашу және олардың алдын алу
департаментінің бастығы (келісім
бойынша)
Бектеп                       - "Қазақстанның Даму Банкі"
Мүслім Хайдарұлы               акционерлік қоғамының басқарушы
директоры - басқарма мүшесі (келісім
бойынша)
Ибрагимова                   - "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры"
Ләззат Еркінқызы               акционерлік қоғамы басқарма
төрағасының орынбасары (келісім
бойынша);
мына:
"Нұрғалиев                   - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жақай Жұбайұлы                 Сенаты Қаржы және бюджет комитетінің
хатшысы (келісім бойынша)"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұрғалиев                   - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жақай Жұбайұлы                 Сенаты Қаржы және бюджет комитетінің
мүшесі (келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан: Руслан Ерболатұлы Дәленов, Алтын Теңізбайқызы Теңізбаева, Еділ Құламқадырұлы Мамытбеков, Болат Оралұлы Ақшолақов, Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы Қасымов, Арыстан Кенжетайұлы Қабыкенов, Нұрлан Әмзебайұлы Жұмабаев, Ғали Нәжімеденұлы Есқалиев, Дәулет Бақбергенұлы Бақберген шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 1846
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813 «О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов» следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденный указанным постановлением:
Шолпанкулова               - вице-министра финансов Республики
Берика Шолпанкуловича        Казахстан, заместителем председателя
Исенова                    - начальника управления бюджетного
Амангельды Сагандековича     кредитования Департамента
методологии управления
государственными активами,
внутреннего финансового контроля и
бюджетного кредитования
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарем
Искалиева                  - вице-министра индустрии и
Ерхата Сериковича            торговли Республики Казахстан
Магауова                   - вице-министра энергетики и минеральных
Асета Маратовича             ресурсов Республики Казахстан
Искакова                   - заместителя заведующего Отделом
Жанибека Сапаровича          социально-экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Ташенева                   - директора Департамента методологии
Бахытбека Хакимовича         управления государственными активами,
внутреннего финансового контроля и
бюджетного кредитования Министерства
финансов Республики Казахстан
Айтжанова                  - начальника Департамента по раскрытию
Даулета Рымтаевича           и предупреждению дел о коррупции
Агентства Республики Казахстан по борьбе
с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Бектепа                    - управляющего директора - члена
Муслима Хайдаровича          Правления акционерного общества
«Банк Развития Казахстана»
(по согласованию)
Ибрагимову                 - заместителя председателя Правления
Ляззат Еркеновну             акционерного общества «Фонд
развития предпринимательства
«Даму» (по согласованию);
строку:
«Нургалиев                 - секретарь Комитета по финансам и
Жакай Жубаевич               бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Нургалиев                 - член Комитета по финансам и бюджету
Жакай Жубаевич               Сената Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)»;
вывести из указанного состава: Даленова Руслана Ерболатовича, Тенизбаеву Алтын Тенизбаевну, Мамытбекова Едиля Куламкадыровича, Акчулакова Болата Ураловича, Касымова Калмуханбета Нурмуханбетовича, Кабикенова Арыстана Кенжетаевича, Жумабаева Нурлана Амзебаевича, Ескалиева Гали Нажимеденовича, Бакбергена Даулета Бакбергеновича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов