Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 маусымдағы N 583 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 қарашадағы N 1866 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 599 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.05.30 № 599 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Транзитті дамыту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 маусымдағы N 583 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 17 қарашадағы
N 1866 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 13 маусымдағы
N 583 қаулысына
қосымша
Транзитті дамыту мәселелері жөніндегі комиссияның құрамы
Ахметов                     - Қазақстан Республикасы
Серік Нығметұлы               Премьер-Министрінің
орынбасары, төраға
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының
Әбілғазы Қалиақпарұлы         Көлік және коммуникация министрі
төрағаның орынбасары
Рахымбекова                 - Қазақстан Республикасы Көлік
Салтанат Темірқұлқызы         және коммуникация министрлігі
Халықаралық ынтымақтастық және
транзиттік саясат департаментінің
директоры, хатшы
Бекетаев                    - Қазақстан Республикасының
Марат Бақытжанұлы             Әділет вице-министрі
Бектұров                    - Қазақстан Республикасының Көлік
Азат Ғаббасұлы                және коммуникация вице-министрі
Жигалов                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Константин Васильевич         істер министрінің орынбасары
Есқалиев                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ерхат Серікұлы                және сауда вице-министрі
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы              және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Қырғызбаев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Болат Исатайұлы               қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары - Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара
қызметінің директоры (келісім бойынша)
Барменқұлов                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Әділет Назарбайұлы            коммуникация министрлігі Көліктік
бақылау комитетінің төрағасы
Оспанов                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Кеңес Сәрсенғалиұлы           сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің төрағасы - Қазақстан
Республикасы Бас мемлекеттік санитарлық
дәрігері
Тыныбеков                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қайрат Сағатханұлы            министрлігі Жол полициясы комитетінің
төрағасы
Уандықов                    - Қазақстан Республикасы Көлік және
Берік Құсманұлы               коммуникация министрлігі Көлік және
қатынас жолдары комитетінің төрағасы
Әбдірахманов                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Мұхтар Айдарханұлы            министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитеті
төрағасының орынбасары
Қыпшақов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Арғын Мықтыбайұлы             министрлігі Салық комитеті төрағасының
орынбасары
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Ахметжан Әкиұлы               министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитеті
төрағасының орынбасары
Тен                         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Игорь Викторович              министрлігі Кедендік бақылау комитеті
төрағасының орынбасары
Сүтемгенов                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Олжас Болатұлы                коммуникация министрлігі Стратегиялық
жоспарлау және көлік-коммуникация
кешенін дамыту департаментінің
директоры
Оразбеков                   - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Марат Жаңабергенұлы           акционерлік қоғамының көлік активтерін
басқару жөніндегі директоры (келісім
бойынша)
Қизатов                     - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
Ермек Әнуарбекұлы             компаниясы" акционерлік қоғамының
вице-президенті (келісім бойынша)
Бекмағамбетов               - "Көлік және коммуникация ғылыми-зерттеу
Мұрат Махметұлы               институты" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің президенті (келісім
бойынша)
Есенғарин                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нығметжан Қабатайұлы          экспедиторлар қауымдастығының
президенті (келісім бойынша)
Каплан                      - Қазақстан Республикасы Халықаралық
Теодор Лазаревич              автомобиль тасымалдаушылары одағының
бас хатшысы (келісім бойынша)
Өтепбаев                    - "Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
Болат Орынбекұлы              экономикалық палатасы" заңды тұлғалар
бірлестігі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Сұлтанбекова                - "Investment Group ACME Co. LTD"
Жанар Талапбекқызы            жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
бас директоры (келісім бойынша)
Тайлыбаев                   - "Аманат инвест групп" компаниялар
Сакен Жарқынбекұлы            тобының президенті (келісім бойынша)
Макалкин                    - "Қайталама металлургия
Валентин Иванович             өнеркәсіпшілерінің республикалық одағы"
қауымдастығы төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Смирнова                    - Қазақстан тасымалдаушылары мен вагондар
Лариса Иосифовна              операторларының қауымдастығы атқарушы
директорының орынбасары (келісім
бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2008 года № 583
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2009 года № 1866. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 599
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.05.2011 № 599.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2008 года № 583 "О создании Комиссии по вопросам развития транзита" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 ноября 2009 года № 1866
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2008 года № 583
Состав
Комиссии по вопросам развития транзита
Ахметов                    - Заместитель Премьер-Министра
Серик Ныгметович             Республики Казахстан, председатель
Кусаинов                   - Министр транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпарович      Республики Казахстан, заместитель
председателя
Рахимбекова                - директор Департамента международного
Салтанат Темиркуловна        сотрудничества и транзитной политики
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, секретарь
Бекетаев                   - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович           Казахстан
Бектуров                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович              Республики Казахстан
Жигалов                    - заместитель Министра иностранных
Константин Васильевич        дел Республики Казахстан
Искалиев                   - вице-министр индустрии и торговли
Ерхат Серикович              Республики Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан
Кыргызбаев                 - заместитель председателя Комитета
Болат Исатаевич              национальной безопасности Республики
Казахстан - директор Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
(по согласованию)
Барменкулов                - председатель Комитета транспортного
Адилет Назарбаевич           контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Оспанов                    - председатель Комитета государственного
Кенес Сарсенгалиевич         санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан - Главный государственный
санитарный врач Республики Казахстан
Тыныбеков                  - председатель Комитета дорожной полиции
Кайрат Сагатханович          Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Уандыков                   - председатель Комитета транспорта и
Берик Кусманович             путей сообщения Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Абдрахманов                - заместитель председателя Комитета
Мухтар Айдарханович          государственной инспекции в
агропромышленном комплексе Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Кипшаков                   - заместитель председателя Налогового
Аргын Мыктыбаевич            комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Султанов                   - заместитель председателя Комитета
Ахметжан Акиевич             государственной инспекции в
агропромышленном комплексе Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Тен                        - заместитель председателя Комитета
Игорь Викторович             таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Сутемгенов                 - директор Департамента стратегического
Олжас Булатович              планирования и развития
транспортно-коммуникационного комплекса
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Уразбеков                  - директор по управлению транспортными
Марат Жанабергенович         активами акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Кизатов                    - вице-президент акционерного общества
Ермек Ануарбекович           "Национальная компания "Қазақстан Teміp
Жолы" (по согласованию)
Бекмагамбетов              - президент товарищества с ограниченной
Мурат Махметович             ответственностью "Научно-
исследовательский институт транспорта и
коммуникаций" (по согласованию)
Исингарин                  - президент Ассоциации национальных
Нигматжан Кабатаевич         экспедиторов Республики Казахстан
(по согласованию)
Каплан                     - генеральный секретарь Союза
Теодор Лазаревич             международных автомобильных перевозчиков
Республики Казахстан (по согласованию)
Утепбаев                   - заместитель председателя объединения
Болат Орынбекович            юридических лиц "Национальная
экономическая палата Казахстана "Союз
"Атамекен" (по согласованию)
Султанбекова               - генеральный директор товарищества с
Жанар Талапбековна           ограниченной ответственностью
"Investment Grup ACME Co.LTD"
(пo согласованию)
Тайлыбаев                  - президент группы компаний "Аманат
Сакен Жаркынбекович          инвест групп" (по согласованию)
Макалкин                   - заместитель председателя Ассоциации
Валентин Иванович            "Республиканский союз промышленников
вторичной металлургии" (по согласованию)
Смирнова                   - заместитель исполнительного директора
Лариса Иосифовна             Казахстанской ассоциации перевозчиков и
операторов вагонов (по согласованию)