Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қарашадағы N 1945 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., N 12, 74-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 35-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 44-2-жолмен толықтырылсын:
"
44-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әр түрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қарама-қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарын жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Қазан
Қараша
Желтоқсан
М.Б. Бекетаев
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 1945
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 74) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 35, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 44-2, следующего содержания:
"
44-2
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
исключения
противоречий,
пробелов,
коллизий между
нормами права
различных
законодательных
актов и норм,
способствующих
совершению
коррупционных
правонарушений
МЮ
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Бекетаев М.Б.
";
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов