Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Республикалық ақпараттық талдау орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы N 2017 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 13 қыркүйектегі N 1438 Жарлығын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың коммуналдық меншігінен берілетін мемлекеттік кәсіпорындар мүліктік кешендер ретінде заңнамада белгіленген тәртіппен республикалық меншікке қабылдансын және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қарамағына берілсін.
2. Осы қаулыға қосымшада көрсетілген мемлекеттік кәсіпорындар оларды Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Республикалық ақпараттық талдау орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына (бұдан әрі - кәсіпорын) біріктіру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
3. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі кәсіпорынды мемлекеттік басқару органы;
2) кәсіпорын қызметінің негізгі мәні денсаулық сақтау саласындағы өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру болып белгіленсін.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың әкімдіктерімен бірлесіп, осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын;
2) осы қаулыны іске асыру жөніндегі өзге де шараларды қабылдасын.
5. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен;
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796; 23.09.2014 № 1005; 28.08.2015 № 683 қаулыларымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 4 желтоқсандағы
N 2017 қаулысына
қосымша
Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
жергілікті атқарушы органдарының коммуналдық меншігінен
мүліктік кешендер ретінде республикалық меншікке берілетін
мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі

О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский информационно-аналитический центр" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2017
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года № 1438 "Об утверждении Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять в установленном законодательством порядке в республиканскую собственность государственные предприятия, передаваемые из коммунальной собственности местных исполнительных органов областей, города республиканского значения и столицы, как имущественные комплексы согласно приложению к настоящему постановлению и передать в ведение Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
2. Реорганизовать государственные предприятия, указанные в приложении к настоящему постановлению, путем их слияния в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский информационно-аналитический центр" Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - предприятие).
3. Определить:
1) органом государственного управления предприятием Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
2) основным предметом деятельности предприятия - осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области здравоохранения.
4. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, акиматами областей, города республиканского значения и столицы принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
5. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 05.08.2013 № 796; от 23.09.2014 № 1005; от 28.08.2015 № 683.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 декабря 2009 года № 2017
Перечень
государственных предприятий, передаваемые из коммунальной
собственности местных исполнительных органов областей, города
республиканского значения и столицы, как имущественные
комплексы в республиканскую собственность

1. "Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Медициналық ақпараттық-талдау орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
2. Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Медициналық ақпараттық-талдау орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
3. "Алматы облысы Әкімнің денсаулық, сақтау басқармасының "Медициналық ақпараттық-сараптамалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
4. Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Медициналық ақпараттық-сараптамалық орталық" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
5. "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Медициналық ақпараттық сараптамалық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
6. "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық медициналық ақпараттық-талдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
7. Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облысының медициналық ақпараттық-талдау орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
8. "Жамбыл облысының әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы медициналық ақпараттық-сараптау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
9. "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Медициналық - ақпараттық талдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
10. Қарағанды облысы әкімдігі Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды облысының медициналық ақпараттық-аналитикалық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
11. Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық медициналық ақпараттық-талдамалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
12. "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының медициналық ақпараттық-талдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
13. Маңғыстау облысының әкімдігі, Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Медициналық ақпараттық-талдау орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
14. "Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар медициналық ақпараттық-талдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.

1. Государственное коммунальное предприятие "Медицинский информационно-аналитический центр" государственного учреждения "Управления здравоохранения города Астаны".
2. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Медицинский информационно-аналитический центр" Управления здравоохранения города Алматы.
3. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Медицинский информационно-аналитический центр" управления здравоохранения Акима Алматинской области.
4. Государственное коммунальное казенное предприятие "Медицинский информационно-аналитический центр" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
5. Государственное коммунальное предприятие "Медицинский информационно-аналитический центр" на праве хозяйственного ведения Государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области".
6. Коммунальное государственное предприятие "Атырауский областной медицинский информационно-аналитический центр" Управления здравоохранения Атырауской области.
7. Государственное коммунальное предприятие "Медицинский информационно-аналитический центр Восточно-Казахстанской области" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата.
8. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Медицинский информационно-аналитический центр управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
9. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Медицинский информационно-аналитический центр" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
10. Коммунальное государственное предприятие "Медицинский информационно-аналитический центр Карагандинской области" акимата Карагандинской области Управления здравоохранения Карагандинской области.
11. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский областной медицинский информационно-аналитический центр" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
12. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Медицинский информационно-аналитический центр управления здравоохранения Кызылординской области".
13. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Медицинский информационно-аналитический центр Департамента здравоохранения Мангистауской области".
14. Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский медицинский информационно-аналитический центр" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области.

15. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан медициналық ақпараттық-талдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
16. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Медициналық ақпараттық-талдау орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.

15. Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский медицинский информационно-аналитический центр акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
16. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Медицинский информационно-аналитический центр" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области.