Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 589 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 2209 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 589 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
«мынадай жобаларды» және «7000000000 (жеті миллиард)» деген сөздер «мына жобаны» және «5000000000 (бес миллиард)» деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші абзац алынып тасталсын;
2-тармақта «аталған инвестициялық жобаларды» және «оң қорытындыларын» деген сөздер «аталған инвестициялық жобаны» және «оң қорытындысын» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2009 года № 589
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года № 2209
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2009 года № 589 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
слова "7000000000 (семь миллиардов)" и "следующих проектов" заменить словами "5000000000 (пять миллиардов)" и "следующего проекта";
абзац второй исключить;
в пункте 2 слова "названных инвестиционных проектов" и "положительных заключений" заменить словами "названного инвестиционного проекта" и "положительного заключения".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов