Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1219 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2241 Қаулысы
«2009 - 2011 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1219 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1219
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2241
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1219 "Об утверждении Стратегического плана Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы" следующее изменение:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлім осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 2241 қаулысына
қосымша

в Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
раздел 7 "Бюджетные программы" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2009 год № 2241

598 968
306 871
Көлік және коммуникация саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
Қолданыстағы редакция (коды көрсетілген)
Ұсынылып отырған редакция (коды көрсетілген)
р/с №
бағдарлама
кіші бағдарлама
р/с
Бағдарламаның үлгісі
бағдарлама
кіші бағдарлама
1
001 Көлік және коммуникация саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
1
Қызмет көрсетулер
Көлік және коммуникация жүйесіндегі қызметті үйлестіру бойынша қызмет көрсетулер
001 Орталық органның аппараты
002 Аумақтық органдардың аппараттары
007 Мемлекеттік қызметкерлердің біліктілігін арттыру
017 Мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
2
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайларын және құрылыстарын күрделі жөндеу
2
Капиталдық шығыстар
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің ғимараттарын, үй-жайларын және құрылыстарын күрделі жөндеу
3
009 Мемлекеттік органдарды материалды-техникалық жабдықтау
3
Капиталдық шығыстар
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігін материалдық-техникалық жабдықтау
4
002 Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
4
Қызмет көрсетулер
002 Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
004 сыртқы қарыздар есебінен
004 сыртқы заемдар есебінен
005 ішкі көздердің есебінен
005 ішкі көздердің есебінен
016 сыртқы қарыздарды республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру есебінен
016 сыртқы заемдарды республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру есебінен
5
003 Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностика және аспаптық құралдармен тексеру
5
Қызмет көрсетулер
003 Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностика және аспаптық құралдармен тексеру
6
005 Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді ұстау
6
Қызмет көрсетулер
005 Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді ұстау
7
006 Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
005 ішкі көздердің есебінен
7
Қызмет көрсетулер
006 Әуе көлігінің инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
005 ішкі көздердің есебінен
8
009 Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
8
Қызмет көрсетулер
009 Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
9
010 Көлік және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
9
Қызмет көрсетулер
010 Көлік және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
10
012 Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының бюджетіне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және Астана қаласының көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10
Қызмет көрсетулер
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының бюджетіне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және Астана қаласының көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
11
014 Ішкі суларда жүзетін «өзен-теңіз» кемелерін жіктеуді және олардың техникалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету
11
Қызмет көрсетулер
014 Ішкі суларда жүзетін «өзен-теңіз» кемелерін жіктеуді және олардың техникалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету»
12
016 Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
12
Қызмет көрсетулер
016 «Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету»
13
019 Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау
13
Қызмет көрсетулер
019 «Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау»
14
020 Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
14
Қызмет көрсетулер
020 Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
15
021 Көлік және коммуникация саласында техникалық регламенттер және стандарттар әзірлеу
15
Қызмет көрсетулер
021 «Көлік және коммуникация саласында техникалық регламенттер және стандарттар әзірлеу»
16
023 Көліктік бақылау бекеттерінің желілерін салу және реконструкциялау
16
Қызмет көрсетулер
023 Көліктік бақылау бекеттерінің желілерін салу және қайта жаңарту
17
028 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17
Қызмет көрсетулер
028 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
18
030 «Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау»
18
Қызмет көрсетулер
030 «Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау»
19
031 Темір жол көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
19
Қызмет көрсетулер
031 Темір жол көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
20
118 Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
20
Қызмет көрсетулер
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясы шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21
119 Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
21
Қызмет көрсетулер
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясы шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
001 «Көлік және коммуникация саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау бойынша қызмет көрсетулер»
Сипаттама
Көлік-коммуникация кешенінің мемлекеттік және салалық (секторалдық) даму бағдарламаларын әзірлеу: қабылданған заңнаманы жетілдіру бойынша ұсыныстар, заңнамалық актілер әзірлеу, сондай-ақ Министрліктің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша нормативтік құқықтық актілерді, техникалық талаптарды және көлік-коммуникация кешені саласындағы өзге де нормативтерді әзірлеу және қабылдау; мемлекеттік мұқтаждықтар мен экономиканың тасымалдар мен коммуникациялардағы қажеттіліктерінің болжамдарын әзірлеу және уақтылы сапалы қамтамасыз ету; Үкіметтің шешімдері бойынша мемлекеттік үлестер және көлік-коммуникация кешені заңды тұлғаларының акциялар пакеттеріне иелік ету және пайдалануға байланысты функцияларды жүзеге асыру; лауазымдық міндеттерін тиімді орындау және кәсіби шеберлігін жетілдіру үшін ұсынылған біліктілік талаптарына сәйкес кәсіби қызмет шеңберіндегі білім беру бағдарламалары бойынша теориялық және тәжірибелік білімдерін, іскерлігі мен дағдысын жаңарту. Жүйелік-техникалық қызмет көрсету және жүйелік-есептеу техникасын жөндеу. Жергілікті-есептеу желісін, бағдарламалық өнімдердің ақпараттық жүйесін әкімдендіру, сүйемелдеу
Көрсеткіштер
Атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл
2008 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл

598 968
306 871
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области транспорта и
коммуникаций
Действующая редакция
(с указанием кода)
Предлагаемая редакция
(с указанием кода)
п/п
программа
подпрограмма
п/п
Тип
програм-
мы
программа
подпрог-
рамма
1
001 "Обеспечение
деятельности
уполномоченного
органа в области
транспорта и
коммуникаций"
1
Услуги
"Услуги по координации
деятельности в системе
транспорта
коммуникаций"
001 Аппарат
центрального
органа
002 Аппараты
территориаль-
ных органов
007 Повышение
квалификации
государствен-
ных служащих
017 "Обеспече-
ние
функционирова-
ния
информационных
систем и
информационно-
техническое
обеспечение
государствен-
ных органов"
2
008 "Капиталь-
ный ремонт
зданий,
помещений и
сооружений
государствен-
ных органов"
2
Капи-
тальные
расходы
"Капитальный ремонт
зданий, помещений и
сооружений
Министерства
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан"
3
009
"Материально-
техническое
оснащение
государствен-
ных органов"
3
Капи-
тальные
расходы
"Материально-
техническое оснащение
Министерства
транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан"
4
002 Развитие
автомобильных дорог
на республиканском
уровне
4
Услуги
002 Развитие
автомобильных дорог на
республиканском уровне
004 за счет
внешних займов
004 за
счет
внешних
займов
005 за счет
внутренних
источников
005 за
счет
внутрен-
них ис-
точников
016 за счет
софинансирова-
ния внешних
займов из
республиканс-
кого бюджета
016 за
счет
софинан-
сирова-
ния
внешних
займов из
республи-
канского
бюджета
5
003 "Капитальный,
средний и текущий
ремонт, содержание,
озеленение,
диагностика и
инструментальное
обследование
автодорог
республиканского
значения"
5
Услуги
003 "Капитальный,
средний и текущий
ремонт, содержание,
озеленение,
диагностика и
инструментальное
обследование автодорог
республиканского
значения"
6
005 Обеспечение
водных путей в
судоходном состоянии
и содержании шлюзов
6
Услуги
005 Обеспечение водных
путей в судоходном
состоянии и содержании
шлюзов
7
006 Строительство и
реконструкция
инфраструктуры
воздушного
транспорта
005 за счет внутренних источников
7
Услуги
006 Строительство и
реконструкция
инфраструктуры
воздушного транспорта
005 за
счет
внутрен-
них ис-
точников
8
009 Субсидирование
железнодорожных
пассажирских
перевозок по
социально
значимым межобластным
сообщениям
8
Услуги
009 Субсидирование
железнодорожных
пассажирских перевозок
по социально значимым
межобластным
сообщениям
9
010 Прикладные
научные исследования
в области транспорта
и коммуникаций
9
Услуги
010 Прикладные научные
исследования в области
транспорта и
коммуникаций
10
012 Целевые текущие
трансферты областным
бюджетам, бюджету
города Астаны на
капитальный и средний
ремонт автомобильных
дорог областного и
районного значения и
лиц города Астаны
10
Услуги
012 Целевые текущие
трансферты областным
бюджетам, бюджету
города Астаны на
капитальный и средний
ремонт автодорог
областного и районного
значения и улиц города
Астаны
11
014 Обеспечение
классификации и
технической
безопасности судов
внутреннего водного
плавания "река-море"
11
Услуги
014 Обеспечение
классификации и
технической
безопасности судов
внутреннего водного
плавания "река-море"
12
016 Обеспечение
качества выполнения
дорожностроительных
и ремонтных работ
12
Услуги
016 Обеспечение
качества выполнения
дорожно-строительных и
ремонтных работ
13
019 Субсидирование
регулярных внутренних
авиаперевозок
13
Услуги
019 Субсидирование
регулярных внутренних
авиаперевозок
14
020 Строительство и
реконструкция
инфраструктуры
водного транспорта
14
Услуги
020 строительство и
реконструкция
инфраструктуры водного
транспорта
15
021 Разработка
технических
регламентов
и стандартов в
области транспорта и
коммуникации
15
Услуги
021 Разработка
технических
регламентов и
стандартов в области
транспорта и
коммуникаций
16
023 Строительство и
реконструкция сети
постов транспортного
контроля
16
Услуги
023 Строительство и
реконструкция сети
постов транспортного
контроля
17
028 Целевые
трансферты на
развитие
областным бюджетам,
бюджетам городов
Астаны и Алматы на
развитие транспортной
инфраструктуры
17
Услуги
028 Целевые трансферты
на развитие областным
бюджетам, бюджетам
городов Астаны и
Алматы на развитие
транспортной
инфраструктуры
18
030 "Содержание
здания
административно-
технологического
комплекса
"Transport tower"
18
Услуги
30 Содержание здания
административно-
технологического
комплекса "Transport
tower"
19
031 Развитие
инфраструктуры
железнодорожного
транспорта
19
Услуги
031 Строительство и
реконструкция
инфраструктуры
железнодорожного
транспорта
20
118 Развитие
транспортной
инфраструктуры
Республики Казахстан
20
Услуги
118 Целевые текущие
трансферты областным
бюджетам, бюджетам
городов Астаны и
Алматы на ремонт и
содержание
автомобильных дорог
областного и
районного значения,
улиц городов и
населенных пунктов в
рамках реализации
стратегии региональной
занятости и
переподготовка кадров
21
119 Развитие
транспортной
инфраструктуры
Республики Казахстан
21
Услуги
119 Целевые трансферты
на развитие областным
бюджетам, бюджетам
городов Астаны и
Алматы на
строительство и
реконструкцию
автомобильных дорог
областного и районного
значения, улиц городов
и населенных пунктов в
рамках реализации
стратегии региональной
занятости и
переподготовка кадров
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
001 "Услуги по формированию политики, координации и контроля области
транспорта и коммуникаций"
Описание
Разработка государственных и отраслевых (секторальных) программ
развития транспортно-коммуникационного комплекса; разработка
законодательных актов, предложений по совершенствованию применения
законодательства, а также разработка и принятие нормативных правовых
актов, технических условий и иных нормативов в области
транспортно-коммуникационного комплекса по вопросам, входящим в
компетенцию Министерства; разработка прогнозов и своевременное
качественное обеспечение потребностей государственных нужд и экономики
в перевозках и коммуникациях; по решениям Правительства осуществление
функций, связанных с владением и пользованием государственными долями
и пакетами акций юридических лиц транспортно-коммуникационного
комплекса; обновление теоретических и практических знаний, умений и
навыков по образовательным программам в сфере профессиональной
деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными
требованиями для эффективного выполнения своих должностных
обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
Системно-техническое обслуживание и ремонт системно-вычислительной
техники. Администрирование, сопровождение локально-вычислительной
сети, информационных систем программных продуктов.
Показатели
Наименование
Ед.
изм
Отчетный
период
Плановый период
2007
год
2008
год
2009
год
2010 год
2011 год

2 175 977
2 527 833
3 108 137
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
002 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту»
Сипаттама
Көлік құралдарының үздіксіз және қауіпсіз өтуі үшін қазіргі заманғы талаптарға жауап беретін республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының желілерін қайта қалпына келтіру және дамыту
Стратегиялық бағыт
1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат

2 175 977
2 527 833
3 108 137
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
Описание
Восстановление и развитие сети автомобильных дорог республиканского
значения, отвечающей современным требованиям, для безопасного и
бесперебойного проезда транспортных средств.
Стратегическое
направление
1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель

108 134
115 713
101 002
111 034
121 027
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының бюджетіне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және Астана қаласының көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттама
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдары мен көпірлеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізу, көгалдандыру, ұстау, пайдалануды басқару, жолдар мен көпірлерді күрделі жөндеу бойынша жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу және мемлекеттік сараптамадан өту
Стратегиялық бағыт

108 134
115 713
101 002
111 034
121
027
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
012 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджету города
Астаны на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог
областного и районного значения и улиц города Астаны"
Описание
Проведение работ по капитальному, среднему и текущему ремонту,
озеленению, содержанию, управлению эксплуатацией автомобильных
дорог и мостов республиканского значения, проектно-изыскательские
работы по капитальному ремонту дорог и мостов и прохождение
государственной экспертизы.
Стратегическое
направление

1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат
1.1. Көлік-коммуникация кешенінің озыңқы дамуына қол жеткізу
Міндеттер
1.1.1. Автожолдар саласының инфрақұрылымын дамыту деңгейін арттыру
Көрсеткіштер
Атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл
2008 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сандық көрсеткіштер
Бұл көрсеткіш облыс әкімдіктерімен жасалатын меморандумдарда анықталатын болады
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Ағымдағы мақсатты трансферттерді облыстар әкімдіктеріне аудару
мың теңге
5 998023
11 658444
15 629356
13 356 642
15 528 615
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
5 998023
11 371992
15 629356
13 356 642
15 528 615
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
014 «Ішкі суларда жүзетін «өзен-теңіз» кемелерін жіктеуді және олардың техникалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету»
Сипаттама
«Кеме қатынасы тіркелімі» мемлекеттік мекемесін ұстау. Кеме жүзу процесіне қатысушы кемелердің және өзге де инженерлік құрылыстардың техникалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Стратегиялық бағыт
2. Көлік процестерінің қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Мақсат

1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель
1.1. Достижение опережающих темпов развития транспортно-
коммуникационного комплекса
Задачи
1.1.1. Повышение уровня развития инфраструктуры автодорожной отрасли
Показатели
Наименование
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
год
2008
год
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Данный показатель
будет определяться в
меморандумах
заключаемых с
акиматами областей
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Перечисление целевых
текущих трансфертов
акиматам областей
тыс.
тенге
5 998
023
11 658
444
15 629
356
13 356
642
15 528 615
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
5 998
023
11 371
992
15 629
356
13 356
642
15 528 615
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
014 "Обеспечение классификации и технической безопасности судов
внутреннего водного плавания "река-море"
Описание
Содержание государственного учреждения "Регистр судоходства".
Обеспечение технической безопасности судов и других инженерных
сооружений, участвующих в процессе судоходства
Стратегическое
направление
2. Обеспечение безопасности транспортных процессов
Цель

199 670
216 604
256 672
299 320
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
019 «Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау»
Сипаттама
Субсидиялау көлемін кезең-кезеңімен төмендетуге және одан әрі өзін-өзі толық ақтауға бағытталған икемді тариф саясатын жүзеге асыру жолымен тұрақты ішкі авиатасымалына орташа статистикалық тұтынушы үшін авиакөлік қызметтеріне қол жетімділігін қамтамасыз ету
Стратегиялық бағыт

199 670
216 604
256 672
299 320
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
019 "Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок"
Описание
Обеспечение доступности услуг авиатранспорта на регулярные
внутренние авиаперевозки для среднестатистического
потребителя, путем осуществления гибкой тарифной политики,
направленной поэтапное снижение объемов субсидирования и в
дальнейшем переход на полную самоокупаемость
Стратегическое
направление

158 310
0
163 408
568 968
306 871
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
021 «Көлік және коммуникация саласында техникалық регламенттер мен стандарттар әзірлеу»
Сипаттама
Автожол саласындағы ұлттық нормативтік-техникалық құжаттарды (стандарттарды), техникалық регламенттерді халықаралық талаптарға сәйкес әзірлеу, пысықтау және жетілдіру; автомобиль және темір жол көлігі саласындағы стандарттау бойынша стандарттар мен нормативтік құжаттар кешенін жасау
Стратегиялық бағыт

158 310
0
163
408
568 968
306
871
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
021 "Разработка технических регламентов и стандартов в области
транспорта и коммуникации"
Описание
Разработка, переработка и совершенствование национальных
нормативно-технических документов (стандартов), технических
регламентов в автодорожной отрасли в соответствии с международными
требованиями; создание комплекса стандартов и нормативных
документов по стандартизации в области автомобильного и
железнодорожного транспорта.
Стратегическое
направление

221 329
109 379
236 430
0
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
028 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері»
Сипаттама
Қазіргі заманғы талаптарға жауап беретін жергілікті маңызы бар автомобиль жолдары желісін көлік құралдарының үздіксіз және қауіпсіз жүрулері үшін қайта қалпына келтіру және дамыту
Стратегиялық бағыт

221 329
109 379
236 430
0
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры"
Описание
Восстановление и развитие сети автомобильных дорог местного
значения, отвечающей современным требованиям, для безопасного и
бесперебойного проезда транспортных средств.
Стратегическое
направление

1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат
1.1. Көлік-коммуникация кешенінің озыңқы қарқынмен дамуына кол жеткізу
Міндеттер
1.1.1. Автожол саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру
Көрсеткіштер
Атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл
2008 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сандық көрсеткіштер
Бұл көрсеткіш Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен жасалатын меморандумда анықталатын болады
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Дамуға арналған мақсатты трансферттерді Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне аудару
мың теңге
78 226636
92 021772
69 313594
73 953 318
18 373 031
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
78 224748
92 021772
69 313594
73 953 318
18 373 031
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
030 «Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау»
Сипаттама
Техникалық және шаруашылық қызмет көрсету, санитарлық өңдеу, ыстықпен-суықпен жабдықтау жүйесіне, ғимаратты ыстық және суық сумен жабдықтау жүйесіне профилактикалық жұмыстар жүргізу
Стратегиялық бағыт
1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат

1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель
1.1. Достижение опережающих темпов развития
транспортно-коммуникационного комплекса
Задачи
1.1.1. Повышение уровня развития инфраструктуры автодорожной
отрасли
Показатели
Наименование
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007 год
2008
год
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Данный показатель
будет
определяться
в меморандумах
заключаемых с
акиматами
областей,
городов Астаны и
Алматы
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Перечисление
целевых
трансфертов на
развитие акиматам
областей, городов
Астаны и Алматы
тыс.
тенге
78 226
636
92 021
772
69 313
594
73 953
318
18 373
031
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
78 224
748
92 021
772
69 313
594
73 953318
18 373
031
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
030 "Содержание здания административно-технологического
комплекса "Transport tower""
Описание
Техническое и хозяйственное обслуживание, санитарная обработка,
проведение профилактических работ системы хладо-теплоснабжения,
горячего и холодного водоснабжения здания
Стратегическое
направление
1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель

481 017
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
031 «Темір жол көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау»
Сипаттама
Темір жол желілерін салу
Стратегиялық бағыт
1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат
1.1. Көлік-коммуникация кешенінің озыңқы қарқынмен дамуына қол жеткізу
Міндеттер
1.1.2. Теміржол саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру
Көрсеткіштер
Атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл
2008 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сандық көрсеткіштер
Өзен-Түркіменстан мен мемшекара, Бейнеу-Жезқазған темір жол желілері құрылысының жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу
км
ЖСҚ әзірлеу
ЖСҚ әзірлеу
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Салынған темір жолдардың ұзақтығы
км
0
0
0
464,2
436,6
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
0
97 000
1 100 000
0
0
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
118 «Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясы шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттама
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдары мен көпірлерге күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу, көгалдандыру, ұстау, пайдалануды басқару, жолдар мен көпірлерді күрделі жөндеу бойынша жобалау-іздестіру жұмыстары мен мемлекеттік сараптамадан өту
Стратегиялық бағыт
1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат
1.1. Көлік-коммуникация кешенінің озыңқы қарқынмен дамуына қол жеткізу
Міндеттер
1 1.1. Теміржол саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру
Көрсеткіштер
Атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл
2008 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сандық көрсеткіштер
Бұл көрсеткіш облыс әкімдерімен жасалатын меморандумда анықталатын болады
км
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Дамуға арналған мақсатты трансферттерді облыс әкімдіктеріне аудару
км
0
0
28 905604
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
0
0
28 905604
0
0
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
119 «Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясы шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін салуға және қайта жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттер»
Сипаттама
Көлік құралдарының үздіксіз және қауіпсіз өтуі үшін қазіргі заманғы талаптарға жауап беретін республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының желілерін қайта қалпына келтіру және дамыту
Стратегиялық бағыт

481 017
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
031 "Строительство и реконструкция инфраструктуры
железнодорожного транспорта"
Описание
Строительство железнодорожных линий
Стратегическое
направление
1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель
1.1. Достижение опережающих темпов развития
транспортно-коммуникационного комплекса
Задачи
1.1.2. Повышение уровня развития инфраструктуры железнодорожной
отрасли
Показатели
Наименование
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
год
2008
год
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Разработка ПСД по
проекту
строительства ж.д.
линии
Узень-госграница с
Туркменистаном,
Бейнеу-Жезказган
км
Разра-
ботка
ПСД
Разра-
ботка
ПСД
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Протяженность
построенных
железных дорог
км
0
0
0
464,2
436,6
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
0
97 000
1 100
000
0
0
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
118 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на ремонт и содержание автомобильных
дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных
пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и
переподготовка кадров"
Описание
Проведение работ по капитальному, среднему и текущему ремонту,
озеленению, содержанию, управлению эксплуатацией автомобильных
дорог и мостов республиканского значения, проектно-изыскательские
работы по капитальному ремонту дорог и мостов и прохождение
государственной экспертизы.
Стратегическое
направление
1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель
1.1. Достижение опережающих темпов развития
транспортно-коммуникационного комплекса
Задачи 1 1.1.1. Повышение уровня развития инфраструктуры автодорожной отрасли
Показатели
Наименование
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2007
год
2008
год
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Данный показатель
будет определяться
в меморандумах
заключаемых с
акиматами областей
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Перечисление
целевых текущих
трансфертов
акиматам областей
км
0
0
28 905
604
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
0
0
28 905
604
0
0
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
119 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию
автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов
и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной
занятости и переподготовка кадров"
Описание
Восстановление и развитие сети автомобильных дорог местного
значения, отвечающей современным требованиям, для безопасного и
бесперебойного проезда транспортных средств.
Стратегическое
направление