Орта мерзімді кезеңге (2010 - 2012 жылдарға) арналған концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2242 Қаулысы
«Концессиялар туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған орта мерзімді кезеңге (2010 - 2012 жылдарға) арналған концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 2242 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2010-2012 годы)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2242
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2010-2012 годы).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2009 года № 2242
Перечень объектов,
предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный

Орта мерзімді кезеңге (2010 - 2012 жылдарға) арналған
концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.19 № 229, 2010.10.04 № 1020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
Р/с
Атауы
Конкурсты ұйымдастырушы
1
2
3
1. Жақсартылуы және пайдаланылуы концессия шарты негізінде жүзеге асырылатын қолда бар мемлекеттік меншік объектілері
1.
«Алматы - Өскемен» автомобиль жолының «Алматы - Қапшағай» учаскесін салу (қайта жаңарту) және пайдалану
ККМ
2.
«Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) -Қырғызстан Республикасының шекарасына кіреберістерімен Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы Шымкент - Тараз - Қорғас» автомобиль жолының «Алматы - Қорғас» учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
3.

период (на 2010-2012 годы)
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 19.03.2010 № 229; от 04.10.2010 № 1020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
п/п
Наименование
Организатор
конкурса
1
2
3
1. Существующие объекты государственной собственности,
улучшение и эксплуатация которых будут осуществлены
на основе договора концессии
1.
Строительство (реконструкция) и эксплуатация участка
"Алматы - Капшагай" автомобильной дороги "Алматы -
Усть-Каменогорск"
МТК
2.
Реконструкция и эксплуатация участка "Алматы -
Хоргос" автомобильной дороги "Граница Республики
Узбекистан (на Ташкент) - Шымкент - Тараз - Хоргос
через Кокпек, Коктал, Благовещенку, с подъездами к
границе Республики Кыргызстан"
МТК
3.
Реконструкция и эксплуатация участка "Астана -
Караганда" автомобильной дороги "Граница Российской
Федерации (на Екатеринбург) - Алматы, через города

«Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы» автомобиль жолының «Астана - Қарағанды» 1142 - 1216 км учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
3-1.
«Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы» автомобиль жолының «Астана - Қарағанды» 1096-1142 км учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
3-2.
«Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы» автомобиль жолының «Астана - Қарағанды» 1038 - 1096 км учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
3-3.

Кустанай, Астана, Караганда" 1142-1216 км
МТК
3-1.
Реконструкция и эксплуатация участка "Астана -
Караганда" автомобильной дороги "Граница Российской
Федерации (на Екатеринбург) - Алматы, через города
Кустанай, Астана, Караганда", 1096-1142 км
МТК
3-2.
Реконструкция и эксплуатация участка "Астана -
Караганда" автомобильной дороги "Граница Российской
Федерации (на Екатеринбург) - Алматы, через города
Кустанай, Астана, Караганда", 1038-1096 км
МТК
3-3.
Реконструкция и эксплуатация участка "Астана -
Караганда" автомобильной дороги "Граница Российской
Федерации (на Екатеринбург) - Алматы, через города

«Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы» автомобиль жолының «Астана - Қарағанды» 997 - 1038 км учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
4.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.10.04 № 1020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
5.
«Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) - Шымкент - Тараз - Алматы - Қырғызстан Республикасының шекарасына кіреберістермен бірге Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы Қорғасқа» автомобиль жолының «Ташкент - Шымкент» 674-806 км учаскесін қайта жаңарту
ККМ
5-1.
Зияткерлік-көліктік және төлем жүйесін енгізу (ЗКТЖ) және «Астана - Көкшетау қаласы арқылы Петропавл» автомобиль жолының «Астана - Щучье» учаскесін пайдалану
ККМ
2. Салынуы және пайдаланылуы концессия шарттары негізінде жүзеге асырылатын объектілер
6.
«Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы» (ҮАААЖ) автомобиль жолын салу және пайдалану
ККМ
Ескертпе аббревиатураның толық жазылуы:
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі.

Кустанай, Астана, Караганда", 997-1038 км
МТК
4.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.10.2010 № 1020
5.
Реконструкция участка "Ташкент - Шымкент"
автомобильной дороги "Граница Республики Узбекистан
(на Ташкент) - Шымкент - Тараз - Алматы - Хоргос
через Кокпек, Коктал, Благовещенку, с подъездами к
границе Республики Кыргызстан" 674-806 км
МТК
5-1.
Внедрение интеллектуально-транспортной и платежной
системы (ИТПС) и эксплуатация участка "Астана -
Щучинск" автомобильной дороги "Астана - Петропавловск
через город Кокшетау"
МТК
2. Объекты, строительство и эксплуатация которых
будут осуществлены на основе договоров концессии
6.
Строительство и эксплуатация автомобильной дороги
"Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога
(БАКАД)"
МТК
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан