Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 шілдедегі № 1020 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2257 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 шілдедегі № 1020 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «3572100000 (үш миллиард бес жүз жетпіс екі миллион бір жүз мың)» деген сандар мен сөздер «3537683000 (үш миллиард бес жүз отыз жеті миллион алты жүз сексен үш мың)» деген сандармен және сөздермен ayыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 1020
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2257
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 1020 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 цифры и слова "3572100000 (три миллиарда пятьсот семьдесят два миллиона сто тысяч)" заменить цифрами и словами "3537683000 (три миллиарда пятьсот тридцать семь миллионов шестьсот восемьдесят три тысячи)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов