Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2260 Қаулысы
«2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 1184 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі» әкімшісі бойынша:
006 «Ақпараттық жүйені дамыту» бағдарламасы бойынша:
«Бақылау» автоматтандырылған ақпараттық-іздестіру жүйесі» деген жолда «198486» деген сандар «198726» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық веб-порталын құру» деген жолда «109701» деген сандар «109461» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2260
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по программе 006 "Развитие информационных систем":
в строке "Автоматизированная информационно-поисковая система "Контроль" цифры "198486" заменить цифрами "198726";
в строке "Создание ведомственного веб-портала Министерства внутренних дел Республики Казахстан" цифры "109701" заменить цифрами "109461".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов