Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 қыркүйектегі № 840 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2268 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Біреудің күтіп-бағуына мұқтаж үш жастан асқан балалар ауруларының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 қыркүйектегі № 840 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 34, 361-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2006 года № 840
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2268
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2006 года № 840 "Об утверждении перечня заболеваний у детей старше трех лет, нуждающихся в постороннем уходе" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 34, ст. 361).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов