Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «УГ-157/11» мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2283 Қаулысы
Бас бостандығынан айыруға сотталған әйелдердің жазаларын өтеу жағдайын жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «УГ-157/11 мекемесі» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) - бас бостандығынан айыруға сотталған әйелдердің жазаларын өтеуге арналған түзеу колониясы құрылсын.
2. Мекемені ұстау шығыстарын қаржыландыру Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мекеменің жарғысын бекітсін және оның әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны іске асыру жөнінде өзге де шараларды қабылдасын.
4. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қарауындағы ұйымдардың тізбесінде:
«Мемлекеттік мекемелер» деген 2-бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 104-жолмен толықтырылсын:
«104. «УГ-157/11 мекемесі».
5. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О создании государственного учреждения "Учреждение УГ-157/11" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2283
В целях улучшения условий отбывания наказаний женщинами, осужденными к лишению свободы, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение "Учреждение УГ-157/11" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан (далее - учреждение) - исправительную колонию для отбывания наказаний женщинами, осужденными к лишению свободы.
2. Определить, что финансирование расходов на содержание учреждения производится в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год Министерству юстиции Республики Казахстан.
3. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить устав учреждения и обеспечить его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532) следующее дополнение:
в Перечне организаций, находящихся в ведении Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел 2 "Государственные учреждения" дополнить строкой, порядковый номер 104, следующего содержания:
"104. Учреждение УГ-157/11".
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов