Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қазандағы № 1050 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2316 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қазандағы № 1050 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 37, 497-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 3-жолдың «Орындалу мерзімі» деген бағанындағы «II» деген сан «IV» деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда:
«Іс-шаралар» деген бағандағы «, халықтың өзге де санаты 2008 - 2010 жылдар» деген сөздер алынып тасталсын;
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2010» деген сандар «2007» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1-жолмен толықтырылсын:
5-1
Әйелдерге сүт бездерінің ісігін және жатыр мойны ісігін ерте анықтауға скринингтік зерттеулер, ересек тұрғындарға жүрек-қан тамыр жүйесінің ауруларын ерте анықтауға скринингтік зерттеулер жүргізу
ДСМ-ға ақпарат
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2009 - 2010 жылдар
Бөлінген қаражат шегінде
Жергілікті бюджет
реттік нөмірі 12-жолда:
«Іс-шаралар» деген баған «Астана қаласында» деген сөздерден кейін «сыртқы инженерлік желілері бар» деген сөздермен толықтырылсын;
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2007» деген сандар «2008» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 935,6» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 13-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2007» деген сандар «2009» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 357,6», «2009 жыл — 1756,1» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 14-жолда:
«Іс-шаралар» деген бағанның үшінші абзацындағы «қалалық емханалар мен» деген сөздерден кейінгі «отбасылық» деген сөз алынып тасталсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған:
бірінші, екінші, үшінші абзацтар «2008 жыл - 735,7», «2008 жыл - 373,1», «2008 жыл - 362,6» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 15-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2005 - 2007» деген сандардан кейін «, 2008, 2010» деген сандармен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года № 1050
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2316
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года № 1050 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 37, ст. 497) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 3, цифру "II" заменить цифрой "IV";
в строке, порядковый номер 5:
в графе "Мероприятия" слова ", другие категории населения 2008-2010 годы" исключить;
в графе "Срок исполнения" цифры "2010" заменить цифрами "2007";
дополнить строкой, порядковый номер 5-1, следующего содержания:
"
5-1
Проведение
скрининговых
исследований
женщин на раннее
выявление рака
молочной железы и
рака шейки матки,
скрининговых
исследований
взрослого
населения на
раннее выявление
заболеваний
сердечно-сосудис-
той системы
Инфор-
мация
в МЗ
Акиматы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
2009-
2010
годы
2008
год -
1476,6
2009
год -
1503,3
2010
год -
1418,6
Местные
бюджеты
";
в строке, порядковый номер 12:
графу "Мероприятия" дополнить словами "с внешними инженерными сетями";
в графе "Срок исполнения" цифры "2007" заменить цифрами "2008";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 935,6";
в строке, порядковый номер 13:
в графе "Срок исполнения" цифры "2007" заменить цифрами "2009";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 357,6", "2009 год - 1756,1";
в строке, порядковый номер 14:
в абзаце третьем графы "Мероприятия" после слов "городские поликлиники и" слово "семейные" исключить;
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге":
абзацы первый, второй, третьи дополнить словами "2008 год - 735,7", "2008 год - 373,1", "2008 год - 362,6";
в строке, порядковый номер 15:
в графе "Срок исполнения" после цифр "2005-2007" дополнить цифрами ", 2008, 2010";

«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 586,9», «2010 жыл - 369,3» деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 15-1-жолмен толықтырылсын:
15-1
Санитариялық авиация қызметін авто-көлікпен қамтамасыз ету
ДСМ-ге ақпарат
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2010 жыл
2010 жыл - 347,7
Республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттер
реттік нөмірі 16-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағанда «2005 - 2007» деген сандардан кейін «, 2008, 2010» деген сандармен толықтырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 856,3», «2010 жыл — 1369,4» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 16-1-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген баған «2005 - 2007 жылдар» деген сандардан кейін «, 2008 - 2010» деген сандармен толықтырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 1461,3», «2009 жыл - 1194,2», «2010 жыл - 1395,4» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 17-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағанда «2009» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 12343,3», «2009 жыл - 23929,4», «2010 жыл - 43381,4» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 18-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2007» деген саңцар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 1835,6», «2009 жыл - 5392,7», «2010 жыл - 196,6» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 19-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2007» деген сандар «2009» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 1175,5», «2009 жыл - 896,7» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 19-1-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2007 - 2010 жылдарда» деген сөздер «2007 жыл» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2008 жыл - 226,3», «2009 жыл - 2000,0» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 19-2-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 19-3, 19-4-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
19-3
Шымкент қаласында Әл-Фараби № 3 «б» алаңында бұрын бөлінген жер учаскесінде Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік медицина академиясының спорт және лекция залын салу және өз аумағында Шымкент қаласындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік медицина академиясының 4 қабатты оқу корпусын салу, Әл-Фараби алаңы, № 3 «б»
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ДСМ (жинақтау), Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
2006, 2008, 2009 жылдар
2006 жыл - 145,0 2008 жыл - 58,1 2009 жыл - 60,8
Республикалық бюджет

графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 586,9", "2010 год - 369,3";
дополнить строкой, порядковый номер 15-1, следующего содержания:
"
15-1
Обеспечение
службы
санитарной
авиации
автотранспортом
Инфор-
мация
в МЗ
Акиматы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
2010
год
2010
год -
347,8
Целевые
трансферты
из респуб-
ликанского
бюджета
";
в строке, порядковый номер 16:
в графе "Срок исполнения" после цифр "2005-2007" дополнить цифрами ", 2008, 2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 856,3", "2010 год - 1369,4";
в строке, порядковый номер 16-1:
в графе "Срок исполнения" после цифр "2005-2007" дополнить цифрами ", 2008-2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 1461,1", "2009 год - 1194,2", "2010 год - 1395,4";
в строке, порядковый номер 17:
в графе "Срок исполнения" цифры "2009" заменить цифрами "2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 12343,3", "2009 год - 23929,4", "2010 год - 43381,4";
в строке, порядковый номер 18:
в графе "Срок исполнения" цифры "2007" заменить цифрами "2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 1835,6", "2009 год - 5392,5", "2010 год - 196,6";
в строке, порядковый номер 19:
в графе "Срок исполнения" цифры "2007" заменить цифрами "2009";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 1175,5", "2009 год - 896,7";
в строке, порядковый номер 19-1:
в графе "Срок исполнения" слова "2007-2010 годы" заменить словами "2007 год";
в графе "Предполагаемые расходы млн. тенге" слова "2008 год - 226,3", "2009 год - 2000,0" исключить;
строку, порядковый номер 19-2 исключить;
строки, порядковые номера 19-3, 19-4, изложить в следующей редакции:
"
19-3
Строительство
спортивного и
лекционного зала на
ранее отведенном
земельном участке на
площади Аль-Фараби, № 3
«б» Южно-Казахстанской
государственной
медицинской академии
в г. Шымкенте и
строительство 4-х
этажного учебного
корпуса на своей
территории, площадь
Аль-Фараби, № 3 «б»
Южно-Казахстанской
государственной
медицинской академии
в г. Шымкенте
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МЗ,
Акимат
Южно-
Казахс-
танской
области
2006,
2008,
2009
годы
2006
год -
145,0
2008
год -
58,1
2009
год -
60,8
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
";

реттік нөмірлері 19-5 және 19-6-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 19-7-жолда:
«Іс-шаралар» деген бағандағы «Астана қаласында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты» РМҚК қабылдау бөлімшесі бар 4 қабатты операциялық блогын жапсарлас салуды жүзеге асыру» деген сөздер «Астана қаласында травматология және ортопедия ҒЗИ РМҚК қабылдау бөлімшесінің үстінен 4 қабатты қосып, 4 қабатты операциялық блогын көтеріп салу» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Орындалу мерзімі» деген бағанда «2009» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген бағанда:
«265,7» деген сандар «350,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«112,6» деген сандар «631,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«2010 жыл - 1622,7» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 20-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағанда «2007» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 19360,3», «2009 жыл - 17818,0», «2010 жыл - 13286,7» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 21-жолда:
«Іс-шаралар» деген бағанда:
төртінші абзацтағы «қалалық емханалар мен» деген сөздерден кейінгі «отбасылық» деген сөз алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
«қалалық және аудандық емханалар»;
«Орындалу мерзімі» деген бағанда:
«2008» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген бағанда:
бірінші абзац «2008 жыл - 1559,7», «2009 жыл - 234,4», «2010 жыл — 1772,1» деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзац «2008 жыл - 660,5» деген сөздермен толықтырылсын;
төртінші абзац «2008 жыл - 899,2» деген сөздермен толықтырылсын;
бесінші абзац «2009 жыл - 234,3», «2010 - 1772,0» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 23-жолда:
«Іс-шаралар» деген бағанда «азаматтардың денсаулығын сақтау» деген сөздер «денсаулық сақтау» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 1702,7», «2009 жыл - 1714,7», «2010 жыл - 1945,6» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қаржыландыру көзі» деген баған «және жергілікті бюджеттер» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 24-жолдың «Орындалу мерзімі» деген бағанындағы «2010» деген сандар «2007» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 34-жолдың «Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген бағаны «2008 жыл - 46,7», «2009 жыл - 8,0», «2010 жыл - 7,0» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 40, 41-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
40
Ақмола, Алматы, Атырау, және Қарағанды облыстарының 60 ауданының аудандық санитариялық-эпидемиологиялық сараптау орталықтарына кезең-кезеңімен жаңғырту жүргізу
ДСМ бұйрығы
ДСМ
2009 жыл
2009 жыл - 768,0
Республикалық бюджет
41
Ақтөбе, Шығыс Қазақстан, Батыс Қазақстан, Солтүстік Қазақстан, Қостанай және Павлодар облыстарының 63 ауданының аудандық санитариялық-эпидемиологиялық сараптау орталықтарына кезең-кезеңімен жаңғырту жүргізу
ДСМ бұйрығы
ДСМ
2010 жыл
2010 жыл - 1084,1
Республикалық бюджет
реттік нөмірі 46-жолдың «Іс-шаралар» деген бағанында: «венерологиялық», «глаукома мен миопияның алдын алу және оларды азайту жөнінде; стоматологиялық аурулар (тіс кариесі және басқалары)» деген сөздер алынып тасталсын;

строки, порядковые номера 19-5 и 19-6, исключить;
в строке, порядковый номер 19-7:
в графе "Мероприятия" слова "Осуществить пристройку 4-х этажного операционного блока с приемным отделением РГКП "Научно-исследовательский институт травматологии и ортопедии" Министерства здравоохранения Республики Казахстан в городе Астане" заменить словами "Строительство пристройки 4-х этажного операционного блока с надстройкой 4 этажа над приемным отделением РГКП НИИ травматологии и ортопедии в городе Астане";
в графе "Срок исполнения" цифры "2009" заменить цифрами "2010";
в графе "Предполагаемые расходы млн. тенге":
цифры "265,7" заменить цифрами "350,2";
цифры "112,6" заменить цифрами "631,1";
дополнить словами "2010 год - 1622,7";
в строке, порядковый номер 20:
в графе "Срок исполнения" цифры "2007" заменить цифрами "2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 19360,3", "2009 год - 17818,0", "2010 год - 13286,7";
в строке, порядковый номер 21:
в графе "Мероприятия":
в абзаце четвертом после слов "городские поликлиники и" слово "семейные" исключить;
дополнить абзацем пятым следующего содержания: "городские и районные поликлиники";
в графе "Срок исполнения":
цифры "2008" заменить цифрами "2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге":
абзац первый дополнить словами "2008 год - 1 559,7", "2009 год - 234,4", "2010 год - 1 772,1";
абзац третьи дополнить словами "2008 год - 660,5";
абзац четвертый дополнить словами "2008 год - 899,2";
абзац пятый дополнить словами "2009 год - 234,4", "2010 год - 1772,1";
в строке, порядковый номер 23:
в графе "Мероприятия" слова "охраны здоровья граждан" заменить словами "здравоохранения";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 1702,7", "2009 год - 1714,7", "2010 год - 1945,6";
графу "Источник финансирования" дополнить словами "и местные бюджеты";
в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 24 цифры "2010" заменить цифрами "2007";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" строки, порядковый номер 34 дополнить словами "2008 год - 46,7", "2009 год - 8,0", "2010 год - 7,0";
строки, порядковый номер 40, 41, изложить в следующей редакции:
"
40
Провести поэтапную
модернизацию районных
центров санитарно-
эпидемиологической
экспертизы 60 районов
Акмолинской,
Алматинской,
Атырауской и
Карагандинской
областей
Приказ
МЗ
МЗ
2009
год
2009
год -
768,0
Республи-
канский
бюджет
41
Провести поэтапную
модернизацию районных
центров санитарно-
эпидемиологической
экспертизы 87 районов
Актюбинской,
Восточно-Казахстанской,
Западно-Казахстанской,
Северо-Казахстанской,
Костанайской и
Павлодарской областей
Приказ
МЗ
МЗ
2010
год
2010
год -
1084,1
Республи-
канский
бюджет
";
в графе "Мероприятия" строки, порядковый номер 46, слова "венерических", "по предупреждению и снижению заболеваемости глаукомой и миопией; стоматологическими заболеваниями (кариес и др.)" исключить;

реттік нөмірі 47-жолдың «Орындалу мерзімі» деген бағанында «2007» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 52-жолда:
«Іс-шаралар» деген баған «, соның ішінде пациенттердің медициналық ұлттық электрондық картотекасын қалыптастыру» деген сөздермен толықтырылсын;
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2008» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 1302,5», «2009 жыл - 602,4», «2010 жыл - 633,8» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 53-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2008 жылдың IV тоқсаны» деген сөздер алынып тасталсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген бағандағы «2008 жыл - 20,0» деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 54-1-жолмен толықтырылсын:
54-1
Республикалық ақпараттық талдау орталығын құру
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2009 - 2010 жылдар
2010 жыл - 366,2
Республикалық бюджет
реттік нөмірі 55-1-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2005 - 2010» деген сандар «2005 - 2008, 2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 10,6», «2010 жыл - 3,7» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 55-2-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2007 жыл» деген сөздер «2007 - 2010 жылдар» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 60,0», «2009 жыл - 20,8», «2010 жыл - 33,3» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 78-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2006, 2009 жылдар» деген сөздер «2006 жыл» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)», деген бағандағы «2009 жыл - 1235,5» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 79-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2007» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 28,3», «2009 жыл - 22,70», «2010 жыл - 11,8» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 81-жолда:
«Іс-шаралар» деген бағанда:
«мемлекеттік кәсіпорнын» деген сөздер «мемлекеттік кәсіпорны сынақ орталығының» деген сөздермен ауыстырылсын;
«шаруашылық жүргізу құқығындағы» деген сөздер алынып тасталсын;
«Аяқтау нысаны» деген баған мынандай редакцияда жазылсын: «Аккредиттеу туралы сертификат»;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген бағандағы «2008 жыл - 112,9», «2009 жыл - 112,9» деген сөздер «Бөлінген қаражат шегінде» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Қаржыландыру көзі» деген баған «Дүниежүзілік банк қарызының қаражаты» деген сөздермен толықтырылсын;

в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 47, цифры "2007" заменить цифрами "2010";
в строке, порядковый номер 52:
графу "Мероприятия" дополнить словами ", в том числе формирование национальной медицинской электронной картотеки пациентов";
в графе "Срок исполнения" цифры "2008", заменить цифрами "2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 1302,5", "2009 год - 602,4", "2010 год - 633,8";
в строке, порядковый номер 53:
в графе "Срок исполнения" слова "IV квартал 2008 года" исключить;
в графе "Предполагаемые расходы млн. тенге" слова "2008 год - 20,0" исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 54-1, следующего содержания:
"
54-1
Создание информационно-
аналитического центра
Проект
Постановления
Правительства
Республики
Казахстан
МЗ
2009- 2010
годы
2010
год -
366,2
Респуб-
ликанский
бюджет
";
в строке, порядковый номер 55-1:
в графе "Срок исполнения" цифры "2005-2010" заменить словами "2005-2008, 2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 10,1", "2010 год - 3,7";
в строке, порядковый номер 55-2:
в графе "Срок исполнения" слова "2007 год" заменить словами "2007-2010 годы";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 60,0", "2009 год - 20,8", "2010 год - 33,3".
в строке, порядковый номер 78:
в графе "Срок исполнения" слова "2006, 2009 годы" заменить словами "2006 год";
в графе "Предполагаемые расходы млн. тенге" слова "2009 год - 1235,5" исключить;
в строке, порядковый номер 79:
в графе "Срок исполнения" цифру "2007" заменить цифрами "2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 28,3", "2009 год - 22,7", "2010 год - 11,8";
в строке, порядковый номер 81:
в графе "Мероприятия":
после слова "аккредитацию" дополнить словами "испытательного центра";
слова "на праве хозяйственного ведения" исключить;
графу "Форма завершения" изложить в следующей редакции: "Сертификат об аккредитации";
в графе "Предполагаемые расходы млн. тенге" слова "2008 год - 112,9", "2009 год - 112,9" заменить словами "В пределах выделенных средств";
графу "Источник финансирования" дополнить словами "Средства займа Всемирного банка";

«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2008» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 274,5», «2009 жыл - 121,5», «2010 жыл - 125,8» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 107-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 121-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2006» деген сандардан кейін «, 2008, 2009» деген сандармен толықтырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 842,0», «2009 жыл - 126,3» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 122-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген баған «2008 жылдың II тоқсаны, 2009 жылдың II тоқсаны, 2010 жылдың II тоқсаны» деген сөздермен толықтырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 2676,1», «2009 жыл - 4584,9», «2010 жыл - 6990,3» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 123-жолдың «Болжанып отырған шығыстар (млн.теңге)» деген бағаны «2008 жыл - 69,2», «2009 жыл - 99,7», «2010 жыл - 125,6» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 124-жолда:
«Орындалу мерзімі» деген баған «2008 жылдың ІІІ тоқсаны, 2009 жылдың ІІІ тоқсаны, 2010 жылдың ІІІ тоқсаны» деген сөздермен толықтырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2007 жыл - 137,1» деген сөздерден кейін «2008 жыл - 179,6», «2009 жыл - 273,1», «2010 жыл - 339,9» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 125-жолда:

в графе "Срок исполнения" цифры "2008" заменить цифрами "2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 274,5", "2009 год - 121,5", "2010 год - 125,8";
строку, порядковый номер 107, исключить;
в строке, порядковый номер 121:
в графе "Срок исполнения" после цифр "2006" дополнить словами ", 2008, 2009";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 842,0", "2009 год - 126,3";
в строке, порядковый номер 122:
графу "Срок исполнения" дополнить словами ", II квартал 2008 года, II квартал 2009 года, II квартал 2010 года";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 2676,1", "2009 год - 4584,9", "2010 год - 6990,3";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" строки, порядковый номер 123, дополнить словами "2008 год - 69,2", "2009 год - 99,7", "2010 год - 125,6";
в строке, порядковый номер 124:
графу "Срок исполнения" дополнить словами ", III квартал 2008 года, III квартал 2009 года, III квартал 2010 года";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" после слов "2007 год - 137,1" дополнить словами "2008 год - 179,6", "2009 год - 273,1", "2010 год - 339,9";
в строке, порядковый номер 125:

реттік нөмірі 128-жолдың «Болжанып отырған шығыстар (млн.теңге)» деген бағаны «2008 жыл - 132,1», «2009 жыл - 206,3», «2010 жыл - 280,0» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 130-жолда:
«Іс-шаралар» деген баған «және оларды жабдықтау» деген сөздермен толықтырылсын;
«Орындалу мерзімі» деген бағандағы «2006 - 2007» деген сандардан кейін «, 2008, 2010» деген сандармен толықтырылсын;
«Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге)» деген баған «2008 жыл - 500,0», «2010 жыл - 116,2» деген сөздермен толықтырылсын;
ескерту* мынадай редакцияда жазылсын:

графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" строки, порядковый номер 128, дополнить словами "2008 год - 132,1", "2009 год - 206,3", "2010 год - 280,0";
в строке, порядковый номер 130:
графу "Мероприятия" дополнить словами "и их оснащением";
в графе "Срок исполнения" после цифры "2006-2007" дополнить цифрами ", 2008, 2010";
графу "Предполагаемые расходы млн. тенге" дополнить словами "2008 год - 500,0", "2010 год - 116,2";
примечание* изложить в следующей редакции:

«Іс-шаралар жоспарында Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының 2 кезеңін іске асыруға арналған шығыстар көзделіп отыр.
2005 - 2010 жылдары осы бағдарламаны іске асыруға барлығы 389 694,6 млн. теңге қажет, соның ішінде кезеңдер бойынша: 1-кезең 2005 - 2007 жылдар - 175 550,7 млн. теңге, 2-кезең 2008 — 2010 жылдар - 214 143,9 млн. теңге.
Жылдар бойынша
Барлығы
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
2005 ж.

"* В Плане мероприятий предусматриваются расходы на реализацию 2 этапов Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы.
Всего на реализацию данной программы на 2005-2010 годы необходимо 389 694 млн. тенге, в том числе по этапам: 1 этап 2005-2007 годы - 175 550,7 млн. тенге, 2 этап 2008-2010 годы - 214 143,9 млн. тенге.
По годам
Всего
Республиканский бюджет
Местный бюджет
2005 г.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов