Жергілікті атқарушы органдар борышының 2010 жылға арналған лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 ақпандағы № 69 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 210-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар борышының 2010 жылға арналған лимиттері белгіленсін.

О лимитах долга местных исполнительных органов на 2010 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2010 года № 69
В соответствии с пунктом 2 статьи 210 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2010 год согласно приложению к настоящему постановлению.

25,10*
16
Астана қаласы
25 000 000
33,87*
Ескертпе:
* жергілікті атқарушы орган Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ішкі нарықта несие капиталын қарызға ала алған жағдайда лимиттің есебі бюджеттік алымдарды шегергенде салықтық және салықтық емес түсімдер мен негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің көлеміне сәйкес келетін жергілікті атқарушы органдар кірістерінің арақатынасында белгіленеді. Бұл ретте жергілікті атқарушы орган борышының ең көп лимиті жеке кіріс көлемінің 45 %-ынан аспауы тиіс.

25,10*
16
Город Астана
25 000 000
33,87*
Примечание:
* в случаях, когда местный исполнительный орган в соответствии с законодательством Республики Казахстан, может заимствовать на внутреннем рынке ссудный капитал, расчет лимита устанавливается в соотношении к доходам местных исполнительных органов, соответствующим объему налоговых и неналоговых поступлений и поступлений от продажи основного капитала за минусом бюджетных изъятий. При этом максимальный лимит долга местного исполнительного органа не должен превышать 45 % от объема собственных доходов.