А.В. Шкарупа туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 98 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Анатолий Валерьевич Шкарупа Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

О Шкарупе А.В.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 98
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Шкарупу Анатолия Валерьевича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов