Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1251 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 106 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 512 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2017 № 512 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықаралық гуманитарлық құқық пен адам құқықтары бойынша халықаралық шарттар жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1251 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 516-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық гуманитарлық құқық пен адам құқықтары бойынша халықаралық шарттар жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 22 ақпандағы
№ 106 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 1251 қаулымен
бекітілген
Халықаралық гуманитарлық құқық пен адам құқықтары
бойынша халықаралық шарттар жөніндегі
ведомствоаралық комиссияның құрамы
Саудабаев - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмұрзаұлы хатшысы - Сыртқы істер министрі,
төраға
Омаров - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Ермекұлы министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Садықов - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Барлыбай Кәрімұлы істер министрлігі Көпжақты
ынтымақтастық департаментінің
директоры, хатшы
Меркель - Қазақстан Республикасы Бас
Иоган Давидович прокурорының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Жұмақанов - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Владимир Зейноллаұлы қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Айтжанова - Қазақстан Республикасының Индустрия
Жанар Сейдахметқызы және сауда вице-министрі
Бекетаев - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы вице-министрі
Жақыпов - Қазақстан Республикасының
Айдар Бексұлтанұлы Білім және ғылым вице-министрі
Кулинич - Қазақстан Республикасы Ішкі
Александр Васильевич істер министрінің орынбасары
Нүсіпова - Қазақстан Республикасының Еңбек
Әсел Бекқызы және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Сәдуақасова - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Елдана Мәкінқызы - ортаны қорғау вице-министрі
Сембинов - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Қаскенұлы министрінің орынбасары
Сүлейменов - Қазақстан Республикасының Экономика
Тимур Мұратұлы және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі
Телебаев - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы және ақпарат вице-министрі
Шоқаманов - Қазақстан Республикасы Статистика
Юрий Камирұлы агенттігінің жауапты хатшысы
Әбілқайыр - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Мақсұт Романбекұлы Сотының судьясы (келісім бойынша)
Калюжный - Адам құқықтары жөніндегі ұлттық
Вячеслав Афанасьевич орталықтың басшысы (келісім бойынша)
Оспанов - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Кеңес Сәрсенғалиұлы сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің төрағасы -
Қазақстан Республикасының мемлекеттік
санитарлық бас дәрігері
Жарбосынова - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Мәдина Бинешқызы істер министрлігінің Ерекше
тапсырмалар жөніндегі елшісі
Әбішев - Қазақстан Республикасы Президентінің
Тастемір Дәуітұлы жанындағы Адам құқықтары жөніндегі
комиссияның хатшысы (келісім бойынша)
Нәубетова - Қазақстан Республикасы Президентінің
Рашида Аронқызы жанындағы Әйелдер істері және
отбасылық - демографиялық саясат
жөніндегі ұлттық комиссия
хатшылығының консультанты (келісім
бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1251
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2010 года № 106. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2017 года № 512
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2017 № 512.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1251 "О создании Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву и международным договорам по правам человека" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 516) следующее изменение:
состав Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву и международным договорам по правам человека, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 февраля 2010 года № 106
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2003 года № 1251
Состав
Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву
и международным договорам по правам человека
Саудабаев - Государственный секретарь - Министр
Канат Бекмурзаевич иностранных дел Республики Казахстан,
председатель
Умаров - заместитель Министра иностранных дел
Кайрат Ермекович Республики Казахстан, заместитель
председателя
Садыков - директор Департамента многостороннего
Барлыбай Каримович сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, секретарь
Меркель - первый заместитель Генерального
Иоган Давидович прокурора Республики Казахстан
(по согласованию)
Жумаканов - заместитель Председателя Комитета
Владимир Зейноллович национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Айтжанова - вице-министр индустрии и торговли
Жанар Сейдахметовна Республики Казахстан
Бекетаев - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович Казахстан
Жакупов - вице-министр образования и науки
Айдар Бексултанович Республики Казахстан
Кулинич - заместитель Министра внутренних дел
Александр Васильевич Республики Казахстан
Нусупова - вице-министр труда и социальной защиты
Асель Бековна населения Республики Казахстан
Садвакасова - вице-министр охраны окружающей среды
Эльдана Макиновна Республики Казахстан
Сембинов - заместитель Министра обороны Республики
Булат Каскенович Казахстан
Сулейменов - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Муратович планирования Республики Казахстан
Телебаев - вице-министр культуры и информации
Газиз Турысбекович Республики Казахстан
Шокаманов - ответственный секретарь Агентства
Юрий Камирович Республики Казахстан по статистике
Абилкаир - судья Верховного Суда Республики
Максут Романбекулы Казахстан (по согласованию)
Калюжный - руководитель Национального центра по
Вячеслав Афанасьевич правам человека (по согласованию)
Оспанов - председатель Комитета государственного
Кенес Сарсенгалиевич санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан - главный государственный
санитарный врач Республики Казахстан
Джарбусынова - Посол по особым поручениям Министерства
Мадина Бейнешевна иностранных дел Республики Казахстан
Абишев - секретарь Комиссии по правам человека
Тастемир Даутович при Президенте Республики Казахстан
(по согласованию)
Наубетова - консультант секретариата Национальной
Рашида Ароновна комиссии по делам женщин и семейно-
демографической политике при Президенте
Республики Казахстан (по согласованию)