Жергілікті атқарушы органдар борышының 2011 жылға арналған лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 1073 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 210-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар борышының 2011 жылға арналған лимиттері белгіленсін.

О лимитах долга местных исполнительных органов на 2011 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2010 года № 1073
В соответствии с пунктом 2 статьи 210 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2011 год согласно приложению к настоящему постановлению.