Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 сәуірдегі № 306 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1112 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 936 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Мемлекетаралық «Мир» телерадиокомпаниясының арасындағы бұдан арғы ынтымақтастық туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 сәуірдегі № 306 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж. № 11, 84-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бүкіл мәтін бойынша «Мәдениет» деген сөз «Байланыс» деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақтағы «Бауыржан Жұмаханұлы Омаров» деген сөздер «Болат Талапұлы Берсебаев» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің жауапты хатшысы Жанна Дулатқызы Құрманғалиева» деген сөздер «Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат вице-министрі Нұрай Нұрғожаұлы Оразов» деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы «Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігіне», «әзірлеу тапсырылсын» деген сөздер тиісінше «2011 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі», «әзірлесін» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года № 306
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1112
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 936 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года № 306 "О дальнейшем сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Межгосударственной телерадиокомпанией "Мир" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 11, ст. 84) внести следующие изменения:
по всему тексту слово "культуры" заменить словом "связи";
в пункте 2 слова "Омарова Бауыржана Жумаханулы" заменить словами "Берсебаева Болата Талаповича";
в пункте 3 слова "ответственного секретаря Министерства культуры и информации Республики Казахстан Курмангалиеву Жанну Дулатовну" заменить словами "вице-министра связи и информации Республики Казахстан Уразова Нурая Нургожаевича";
в пункте 5 слова "Поручить Министерству культуры и информации Республики Казахстан" заменить словами "Министерству связи и информации Республики Казахстан в срок до 1 марта 2011 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов