"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 тамыздағы № 383 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 қазандағы № 1121 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 тамыздағы № 383 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 тамыздағы
№ 383 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
«Қазақстан Республикасының Президенті туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының 20-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 — 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 тамыздағы № 383 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 28, 321-құжат; 2008 ж., № 33, 341-құжат; 2009 ж., № 9, 36-құжат; № 58, 502-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасында:
«1. Бағдарламаның паспорты» деген бөлімде:
«Қажетті ресурстар және қаржыландыру көздері» деген кіші бөлімде:
бірінші бөлікте:
екінші абзацтағы «281,175» және «87,700» деген цифрлар тиісінше «277,338» және «83,863» деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «174,375» деген цифрлар «170,538» деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «30,834» және «12,5» деген цифрлар тиісінше «29,101» және «10,767» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «90,122» және «30,109» деген цифрлар тиісінше «90,487» және «30,474» деген цифрлармен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы «11 млрд. 180 млн. теңге» және «7 млрд. 842 млн. теңге» деген сөздер тиісінше «6 млрд. 818 млн. теңге» және «3 млрд. 480 млн. теңге» деген сөздермен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы «6 млрд. 979 млн. теңге» және «2 млрд. 786 млн. теңге» деген сөздер тиісінше «8 млрд. 872 млн. теңге» және «4 млрд. 679 млн. теңге» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Күтілетін нәтижелер» деген кіші бөлімде:
төртінші абзацтағы «518,2» және «6300» деген цифрлар тиісінше «487,5» және «5930» деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «94,2» және «3,2» деген цифрлар тиісінше «92,2» және «1,2» цифрлармен ауыстырылсын;
«5. Бағдарламаның негізгі бағыттары мен оны іске асырудың тетіктері» деген бөлімде:
«5.4.1. Серіктес қалаларда инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдар салу» деген тарауда:

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 2007 года № 383"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2010 года № 1121
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 2007 года № 383".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 20 августа 2007 года № 383
В соответствии со статьей 20 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 2007 года № 383 "О Государственной программе жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 28, ст. 321; 2008 г., № 33, ст. 341; 2009 г., № 9, ст. 36; № 58, ст. 502) следующие изменения:
в Государственной программе жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 - 2010 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе "1. Паспорт Программы":
в подразделе "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в части первой:
в абзаце втором цифры "281,175" и "87,700" заменить соответственно цифрами "277,338" и "83,863";
в абзаце восьмом цифры "174,375" заменить цифрами "170,538";
в абзаце девятом цифры "30,834" и "12,5" заменить соответственно цифрами "29,101" и "10,767";
в абзаце десятом цифры "90,122" и "30,109" заменить соответственно цифрами "90,487" и "30,474";
в абзаце двенадцатом слова "11 млрд. 180 млн." и "7 млрд. 842 млн." заменить соответственно словами "6 млрд. 818 млн." и "3 млрд. 480 млн.";
в абзаце тринадцатом слова "6 млрд. 979 млн." и "2 млрд. 786 млн." заменить соответственно словами "8 млрд. 872 млн." и "4 млрд. 679 млн.";
в подразделе "Ожидаемые результаты":
в абзаце четвертом цифры "518,2" и "6300" заменить соответственно цифрами "487,5" и "5930";
в абзаце шестом цифры "94,2" и "3,2" заменить соответственно цифрами "92,2" и "1,2";
в разделе "5. Основные направления и механизмы реализации Программы":
в главе "5.4.1. Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в городах-спутниках":

екінші бөліктегі «салуға - 9262,4 млн. теңге» деген сөздер «салуға және мемлекеттік мүқтаждар үшін жер учаскелерін алуға - 4900 млн. теңге» деген сездермен ауыстырылсын;
үшінші бөліктегі «6471,205» деген цифрлар «8364,536» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«6. Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері» деген бөлімде:
екінші абзацтағы «281,175» және «87,700» деген цифрлар тиісінше «277,338» және «83,863» деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «174,375» деген цифрлар «170,538» деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «30,834» және «12,5» деген цифрлар тиісінше «29,101» және «10,767» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «90,122» және «30,109» деген цифрлар тиісінше «90,487» және «30,474» деген цифрлармен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы «11 млрд. 180 млн. теңге» және «7 млрд. 842 млн. теңге» деген сөздер тиісінше «6 млрд. 818 млн. теңге» және «3 млрд. 480 млн. теңге» деген сөздермен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы «6 млрд. 979 млн. теңге» және «2 млрд. 786 млн. теңге» деген сөздер тиісінше «8 млрд. 872 млн. теңге» және «4 млрд. 679 млн. теңге» деген сөздермен ауыстырылсын;
«7. Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтиже» деген бөлімде:
төртінші абзацтағы «518,2» және «6300» деген цифрлар тиісінше «487,5» және «5930» деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «94,2» және «3,2» деген цифрлар тиісінше «92,2» және «1,2» цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

в части второй слова "инфраструктуры - 9262,4 млн. тенге" заменить словами "инфраструктуры и изъятие земельных участков для государственных нужд - 4900 млн. тенге";
в части третьей цифры "6471,205" заменить цифрами "8364,536";
в разделе "6. Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в абзаце втором цифры "281,175" и "87,700" заменить соответственно цифрами "277,338" и "83,863";
в абзаце восьмом цифры "174,375" заменить цифрами "170,538";
в абзаце девятом цифры "30,834" и "12,5" заменить соответственно цифрами "29,101" и "10,767";
в абзаце десятом цифры "90,122" и "30,109" заменить соответственно цифрами "90,487" и "30,474";
в абзаце двенадцатом слова "11 млрд. 180 млн." и "7 млрд. 842 млн." заменить соответственно словами "6 млрд. 818 млн." и "3 млрд. 480 млн.";
в абзаце тринадцатом слова "6 млрд. 979 млн." и "2 млрд. 786 млн." заменить соответственно словами "8 млрд. 872 млн." и "4 млрд. 679 млн.";
в разделе "7. Ожидаемые результаты от реализации Программы":
в абзаце четвертом цифры "518,2" и "6300" заменить соответственно цифрами "487,5" и "5930";
в абзаце шестом цифры "94,2" и "3,2" заменить соответственно цифрами "92,2" и "1,2".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев