Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 тамыздағы № 1211 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қазандағы № 1124 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 298 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.30 № 298 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Техникалық және кәсіптік білім беруді дамыту мен кадрлар даярлау жөнінде ұлттық кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 тамыздағы № 1211 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы, 1-тармақтағы және 2-тармақтың 1), 2) тармақшаларындағы «ұлттық» деген сөз «республикалық» деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Техникалық және кәсіптік білім беруді дамыту мен кадрлар даярлау жөніндегі республикалық кеңес туралы ережеде:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы «ұлттық» деген сөз «республикалық» деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақтағы «адами ресурстарды» деген сөздер «еңбек ресурстарын» деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «жұмысын жоспарлайды» деген сөздер «жұмыс жоспарын жоспарлайды және бекітеді» деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «, жұмыс берушілер қауымдастығы, білім беру органдары, кәсіподақтар мүшелерінің» деген сөздер «мүшелерінің, мемлекеттік даму институттары, жұмыс берушілер қауымдастығы, білім беру органдары, кәсіподақтар басшыларының» деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «жарты жылда» деген сөздер «бір тоқсанда» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Техникалық және кәсіптік білім беруді дамыту мен кадрлар даярлау жөніндегі ұлттық кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Орынбаев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы             Министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары,
Ырсалиев                    - Қазақстан Республикасының Білім және
Серік Әзтайұлы                ғылым вице-министрі, хатшы,
Жұмағалиев                  - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы               ақпарат министрі,
Жұмағұлов                   - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы            ғылым министрі,
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы         коммуникация министрі,
Жәмішев                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы             министрі,
Мыңбаев                     - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Сауат Мұхаметбайұлы           газ министрі,
Айтжанова                   - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Жанар Сейдахметқызы           даму және сауда министрі,
Нокин                       - Қазақстан Республикасының Құрылыс және
Серік Кеңесұлы                тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің төрағасы,
Есекеев                     - «Қазақтелеком» акционерлік қоғамының
Қуанышбек Бақытбекұлы         Басқарма төрағасы (келісім бойынша),
Ізбасханов                  - «Тау-Кен Самұрық» акционерлік қоғамының
Қылышбек Сатылғанұлы          басқарушы директоры (келісім бойынша),
Исанова                     - Шетелдік инвесторлар кеңесінің
Мергүл Бақтығалиқызы          Қазақстандық қауымдастығының директоры
(келісім бойынша),
Қуандықова                  - «ЕNRC Каzаkhstan» жауапкершілігі
Майра Алдажарқызы             шектеулі серіктестігінің корпоративті
коммуникациялар жөніндегі басқарушы
директоры (келісім бойынша),
Мамин                       - «Қазақстан темір жолы» ұлттық
Асқар Ұзақбайұлы              компаниясы» акционерлік қоғамының
Басқарма төрағасы (келісім бойынша),
Мамытбеков                  - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
Асылжан Сарыбайұлы            акционерлік қоғамының Басқарма төрағасы
(келісім бойынша),
Палымбетов                  - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы»
Болат Әбілқасымұлы            акционерлік қоғамының басқарушы
директоры - Басқарма төрағасының
орынбасары (келісім бойынша),
Радостовец                  - «Республикалық кен өндіру және кен-
Николай Владимирович          металлургиялық кәсіпорындары
қауымдастығы» заңды тұлғалар
бірлестігінің атқарушы директоры
(келісім бойынша),
Сәрсенов                    - «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық
Әділбек Ғазизұлы              холдингі» акционерлік қоғамының
Басқарма төрағасы (келісім бойынша),
Сәрсенов                    - «КаzЕnеrgy» Қазақстан мұнай-газ және
Жанболат Жәкейұлы             энергетика кешені ұйымдары
қауымдастығының Бас директоры (келісім
бойынша).
Худова                      - Қазақстан Республикасы жеңіл өнеркәсіп
Любовь Николаевна             кәсіпорындары қауымдастығының Басқарма
төрайымы (келісім бойынша),
Шалабеков                   - Теңіз көлігі кәсіпкерлері
Бауыржан Лазарұлы             қауымдастығының атқарушы директоры
(келісім бойынша),
Шайкенова                   - Қазақстандық туристік қауымдастығының
Рашида Рашидқызы              директоры (келісім бойынша),
Ыдырысов                    - «Қазақстан инжиниринг» ұлттық
Ерлан Сапарғалиұлы            компаниясы» акционерлік қоғамының
басқарушы директоры (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев, Қадырбек Қозыбайұлы Бөрібеков, Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиев, Әсет Өрентайұлы Исекешев, Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов, Анатолий Иванович Самаренко шығарылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2009 года № 1211
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2010 года № 1124. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 298
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.03.2011 № 298.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2009 года № 1211 "О создании Национального совета по развитию технического и профессионального образования и подготовке кадров при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в заголовке, в пункте 1 и подпунктах 1)2) пункта 2 слова "Национального", "Национальный", "Национальном" заменить соответственно словами "Республиканский", "Республиканском", "Республиканского";
в Положении о Национальном совете по развитию технического и профессионального образования и подготовке кадров при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и пункте 1 слова "Национальном", "Национальный" заменить соответственно словами "Республиканском", "Республиканский";
в пункте 2 слово "человеческих" заменить словом "трудовых";
в части первой пункта 6 слова "его работу" заменить словами "и утверждает его план работы";
в пункте 7 после слов "Республики Казахстан," дополнить словами "руководителей государственных институтов развития,";
в пункте 8 слово "полугодие" заменить словом "квартал";
в составе Национального совета по развитию технического и профессионального образования и подготовке кадров при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
ввести:
Орынбаева                         - Заместителя Премьер-Министра
Ербола Турмахановича                Республики Казахстан,
заместителем председателя,
Ирсалиева                         - вице-министра образования и науки
Серика Азтаевича                    Республики Казахстан, секретарем,
Жумагалиева                       - Министра связи и информации
Аскара Куанышевича                  Республики Казахстан,
Жумагулова                        - Министра образования и науки
Бакытжана Турсыновича               Республики Казахстан,
Кусаинова                         - Министра транспорта и
Абельгази Калиакпаровича            коммуникаций Республики
Казахстан,
Жамишева                          - Министра финансов
Болата Бидахметовича                Республики Казахстан,
Мынбаева                          - Министра нефти и газа
Сауата Мухаметбаевича               Республики Казахстан,
Айтжанову                         - Министра экономического развития
Жанар Сейдахметовну                 и торговли Республики Казахстан,
Нокина                            - Председателя Агентства Республики
Серика Кенесовича                   Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального
хозяйства,
Есекеева                          - председателя Правления
Куанышбека Бахытбековича            акционерного общества
"Казахтелеком" (по согласованию),
Идрисова                          - управляющего директора
Ерлана Сапаргалиевича               акционерного общества
"Национальная компания
"Казахстан инжиниринг"
(по согласованию),
Избасханова                       - управляющего директора
Кылышбека Сатылгановича             акционерного общества
"Тау-Кен Самрук"
(по согласованию),
Исанову                           - директора Казахстанской
Мергуль Бахтыгалиевну               ассоциации Совета иностранных
инвесторов (по согласованию),
Куандыкову                        - управляющего директора по
Майру Алдажаровну                   корпоративным коммуникациям
товарищества с ограниченной
ответственностью
"ENRC Kazakhstan"
(по согласованию),
Мамина                            - председателя Правления
Аскара Узакбаевича                  акционерного общества
"Национальная компания
"Қазақстан темір жолы"
(по согласованию),
Мамытбекова                       - председателя Правления
Асылжана Сарыбаевича                акционерного общества
"Национальный управляющий холдинг
"КазАгро" (по согласованию)?
Палымбетова                       - управляющего директора -
Болата Абылкасымовича               заместителя председателя
Правления акционерного общества
"Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию),
Радостовца                        - исполнительного директора
Николая Владимировича               объединения юридических лиц
"Республиканская ассоциация
горнодобывающих и горно-
металлургических предприятий"
(по согласованию),
Сарсенова                         - председателя Правления
Адильбека Газизовича                акционерного общества
"Национальный
инфокоммуникационный холдинг
"Зерде" (по согласованию),
Сарсенова                         - генерального директора
Джанбулата Жакеевича                объединения юридических лиц
"Казахстанская ассоциация
организаций нефтегазового и
энергетического комплекса
"KazEnergy" (по согласованию),
Худову                            - председателя Правления ассоциации
Любовь Николаевну                   предприятий легкой промышленности
Республики Казахстан
(по согласованию),
Шалабекова                        - исполнительного директора
Бауыржана Лазаревича                Ассоциации предпринимателей
морского транспорта
(по согласованию),
Шайкенову                         - директора Казахстанской
Рашиду Рашидовну                    туристской ассоциации
(по согласованию);
вывести из указанного состава: Туймебаева Жансеита Кансеитулы, Борибекова Кадырбека Козыбаевича, Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича, Исекешева Асета Орентаевича, Султанова Бахыта Турлыхановича, Самаренко Анатолия Ивановича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов