Конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 ақпандпғы № 114 Қаулысы.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған конкурсқа шығарылуы тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 23 ақпандағы
№ 114 қаулысымен
бекітілген
Конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің
тізбесі
р/с
Пайдалы қазбаның түрі
Жер қойнауы учаскесінің атауы, алаңы
Орналасқан жері
Жер қойнауын пайдалану операцияларының түрі
Облысы
Географиялық координаталары с.е. ш.б.
1
2
3
4
5
6
Көмірсутегі шикізаты
Мұнай
Блоктар ХХVІ-5-Е (ішінара), Ғ (ішінара), ХХVІ-6-В (ішінара), С (ішінара), D (ішінара), Е, Ғ, ХХVІ-7-А (ішінара), В (ішінара), D, Е (ішінара);
ХХVІІ-5-В (ішінара), С (ішінара), Ғ (ішінара), ХХVІІ-6, ХХVII-7-А, В (ішінара), D (ішінара), Е (ішінара), ХХVIII-6-С (ішінара), ХХVIII-7-А (ішінара), В (ішінара);
3 922 шаршы км
Атырау
47о02' 48о46'
47о11' 49о15'
47о11' 49о45'
46о33' 49о45'
46о30' 49о20'
46о40' 48о50'
46о41' 48о50'
Блоктар алаңынан 157,282 шаршы км және 4000 м минус тереңдігімен мына координаталар шеңберінде Төбеарал кен орнының геологиялық бөлу алаңы шығарылды
46о40' 49о33'
46о47' 49о33'
46о47' 49о42'
46о40' 49о42'
Барлау және өндіру

Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2010 года № 114.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 февраля 2010 года № 114
Перечень
участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
п/п
Вид
полез-
ного
иско-
паемо-
го
Наименование
участка недр,
площадь
Местонахождение
Вид
операций
по недро-
пользованию
Область
Географические
координаты
с.ш. в.д.
1
2
3
4
5
6
Углеводородное сырье
Нефть
Блоки XXVI-5-E
(частично),
F (частично),
ХХVI-6-B
(частично),
С (частично),
D (частично),
Е, F, XXVI-7-A
(частично),
В (частично),
D, Е (частично);
XXVII-5-B
(частично),
С (частично),
F (частично),
XXVII-6,
XXVII-7-А,
В (частично),
D (частично),
Е (частично),
XXVIII-6-C
(частично),
XXVIII-7-A
(частично),
В (частично);
3 922 кв. км.
Атырауская
47о02' 48о46'
47о11' 49о15'
47о11' 49о45'
46о33' 49о45'
46о30' 49о20'
46о40' 49о20'
46о40' 48о50'
46о41' 48о50'
Из площади
блоков исключена
площадь
геологического
отвода
месторождения
Тобеарал
площадью 157,282
кв.км и
глубиной минус
4000 м в
пределах
следующих
координат:
46о40' 49о33'
46о47' 49о33'
46о47' 49о42'
46о40' 49о42'
Разведка
и добыча