Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 914 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1162 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдік берілген трансферттің үш жылдық кезеңге арналған мөлшерін айқындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 914 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 30, 272-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2009 года № 914
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1162
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2009 года № 914 "Об утверждении Правил определения размеров гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на трехлетний период" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 30, ст. 272).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов